Wpis z mikrobloga

@PanCiastek: a co, przegrałeś 50k to sobie to wynagrodź wakacjami? dziwne podejście

gram pieniedzmi ktore moge stracic

@zrobie_to: i będziesz tracił dalej z takim podejściem ale to twoje pieniądze, rób z nimi co chcesz

mleko sie wylalo i nie bede tsgo rozpamietywal do konca zycia

To mnie tylko upewnia że masz fundamentalnie złe podejście. Tak samo jak pytanie na mirko o radę i potem olewanie tego co ci ludzie dobrze
  • Odpowiedz
@europa No przegrałem np 50k i co mam zostać w domu i karać się drugi raz, czy może lepiej polecieć na wakacje, wyczyścić umysł i wrócić wypoczętym przed następnymi pozycjami?

Typowo polskie myślenie, nie dawaj gościowi rad bo na pewno będą #!$%@?.
  • Odpowiedz
@zrobie_to: ta połowa to pewnie szykuje popcorn i liczy na to że #!$%@? kolejne 50k kolego. Nie każdy kto pisze ci gorzką prawdę jest twoim wrogiem i nie każdy kto klepie cię po plecach jest twoim przyjacielem. Tyle ode mnie. Powodzenia
  • Odpowiedz
@zrobie_to: dobra, przejrzałem tamtego posta dopiero i widzę że pozamykałeś wtedy zyskowne. Więcej nie będę Cię krytykował bo sam jestem nie lepszy (np. moje przedostatnie wyczyny na gazie gdzie utopiłem masę kasy). Trzymam za Ciebie kciuki żebyś wyszedł na prostą. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku #noofence
  • Odpowiedz
@europa: ja sie ziomek nie obrazam. Rozegralem to bardzo #!$%@? i nie bede z tym dyskutowal. Psycha nie pozwala mi zamknac pozycji z taka strata wiec jezeli nie odwroci sie trend to pewnie zrobi to broker. Pozdrawiam
  • Odpowiedz