Wpis z mikrobloga

Ten skecz NeoNówki o PiSie to taki bezbek, że głowa mała.

1. Typ udający dziadka w berecie: odhaczony.
2. Okulary jak denka: odhaczone.
3. Heheszki z #polskiedomy: odhaczone.
4. Słowo "DUPA" na żywo: odhaczone.

Zabrakło chłopa przebranego za babę, nie wiem dlaczego.

Co do treści: ten sam efekt by odnieśli drąc się ze sceny ****.

Albo czytając nagłówki niepisowskich portali informacyjnych od 2015 roku.

Przypominam, że PiS obalić miało już równie bezbeckie Ucho Prezesa.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu
biesy - Ten skecz NeoNówki o PiSie to taki bezbek, że głowa mała.

1. Typ udający d...

źródło: comment_1659528424lSELCuiulJo2HxjxkKqZF2.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biesy: Ciekawe kto powiedział że ucho prezesa miało obalić pis, skoro to satyra zarówno pisu jak i opozycji, a właściwie całej sceny politycznej, a Jarek był tam po prostu główna postacia tak jak jest na codzień ( )
  • Odpowiedz
@biesy: Ja jak oglądałem ten skecz, to musiałem co 3 min z żenady stopować, ale jak już wyżej ktoś napisał, musiał trafić nie w 10, a co najmniej w 100, bo mija, który? 5-6 dzień? Od wyemitowania skeczu, a ludzie dalej płaczą, jak bardzo chvjowy był ten kabaret xd I co najlepsze, wywołał większe wycie, niż jakieś wyzwiska Kryski Jandy, czy słowa Bońka o wyborcach Dudy.

Ten sam typ reakcji,
  • Odpowiedz
  • 0
@xandra karyna to już lubimy polskie kabarety? Jeszcze Karolak coś powie o pisie a uznacie go za obiecującą gwiazdę młodego pokolenia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@jaroty ale KMN to totalne, żenujące bezbectwo, jak te wszystkie neonówki i konie polskie. Hum0rek na poziomie dowcipów z Tele Tygodnia.

Nie wiem dlaczego próbujesz mnie przekonać że pisowska satyra jest gorsza. Oczywiście, że jest, bo odpowiedzia na dziaderskie Szkło Kontaktowe jest program oszołoma w kryzysie wieku średniego, który reklamował katalizatory i miętosił się na wizji z laską w skórzanych leginsach i jednorożcem.

Ale czy to coś zmienia, że nagła podjarka
  • Odpowiedz
@VrubeL: Dla ciebie pani Xandra, to raz, dwa, zawsze lubiłam polskie kabarety, choć przeważnie te starsze. A po za tym nie pozbądź się zbyt gwałtownie kału xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@VrubeL: Dla ciebie pani Xandra,

Xdd

A po za tym nie pozbądź się zbyt gwałtownie kału xDDD

Neuropa interesującą się kałem odc 2137 xdd
  • Odpowiedz
@biesy ja tam lubię kabaret w wykonaniu PiSu.
Jak Morawiecki wyskakuje z Putinflacja, czy nowymi działaniami zwiększającymi inflację w momencie gdy Glapa podnosi stopy aby walczyć z inflacja to aż pękam że śmiechu.
Kaczyński to też dobry kabareciarz.
A z cyklicznych programów kabaretowych lubię Dziennik tewizyjny zwany obecnie wiadomościami.

A i niedługo nowy COVID i prawo ogłaszane na Twitterze. Może nawet parki
  • Odpowiedz
@biesy a mnie to śmieszyło i trochę też przez łzy, bo tak wygląda naprawdę rozmowa z moją własną matką. Dziadków już nie mam (nieszczęście lub szczęście)
  • Odpowiedz
@biesy ****
Ale polska scena kabaretowa i standupowa to taka żenada, że słabo się robi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rozrywka dla podchmielonego wujka Janusza.
  • Odpowiedz
@biesy: Każdy kto obraża PiS w sposób choć minimalnie nadający się do nagłośnienia medialnie, zostaje nagłośniony. Obejrzałem dziś ten kabaret i moim zdaniem niewiele się w kabarecie zmieniło od 20 lat. Cel jednak zrealizowany, prawdziwy Polak się cieszy, że ktoś mu prawdę o PiS powiedział i myśli, że Kaczyński teraz płaczę w poduszkę, że obrażają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz