Wpis z mikrobloga

Ten skecz NeoNówki o PiSie to taki bezbek, że głowa mała.

1. Typ udający dziadka w berecie: odhaczony.
2. Okulary jak denka: odhaczone.
3. Heheszki z #polskiedomy: odhaczone.
4. Słowo "DUPA" na żywo: odhaczone.

Zabrakło chłopa przebranego za babę, nie wiem dlaczego.

Co do treści: ten sam efekt by odnieśli drąc się ze sceny ****.

Albo czytając nagłówki niepisowskich portali informacyjnych od 2015 roku.

Przypominam, że PiS obalić miało już równie bezbeckie Ucho Prezesa.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu
biesy - Ten skecz NeoNówki o PiSie to taki bezbek, że głowa mała.

1. Typ udający d...

źródło: comment_1659528424lSELCuiulJo2HxjxkKqZF2.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 669
Nie oceniam kabaretu, bo żaden mnie nie bawi, ale najwięcej miałem śmiechu z polackich smutnych pepe na publiczności, którzy gotowali się wewnętrznie, bo obrażajo partie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale najwięcej miałem śmiechu z polackich smutnych pepe na publiczności, którzy gotowali się wewnętrznie, bo obrażajo partie.


@xBARTEXx: okej, to fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biesy:
5. #!$%@? o sikaniu w majtki i skatologiczne (może już mieścisz je w pkt 4): odhaczone.

Obejrzałam, żeby zobaczyć, o co biega (winię bóldupienie młodego Wildsteina) i nikt mi tych 35 minut życia (o żenadzie już nie mówiąc) nie zwróci.

To już wolę antypisowskie skecze Fedorowicza. Nie są może bardzo śmieszne, ale lepsze dla systemu trawiennego.
  • Odpowiedz
@biesy: Ja doszedłem do wniosku, że to nie jest żaden skecz, tylko rant. To było kompletnie nieśmieszne - ktoś chyba po prostu postanowił z siebie wyrzucić to, jak się czuje i przy okazji wyszła z tego celna diagnoza.
Ale łzy pisowców są tak słodkie, że można to wybaczyć. Mmmmmm łzy pisowców, ambrozja...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@biesy: oczywiście że to był rant a nie skecz, w dodatku celny i dotarł do większej części pisowskiego elektoratu niż 7 lat tvnu gazety wyborczej i wszystkich ngosow razem wzięte
  • Odpowiedz
@biesy: Bardziej od tego jak nie patrzeć z lekka żenującego skeczu, bawi mnie wycie co niektórych i pękające dupy pisowcow. Jak to mówią uderz w stół a norzyce się odezwa
  • Odpowiedz
@biesy: właśnie to oglądam, sprawdzić co to za super satyra. Meh, wciąż nie lubię pazdzierzowych polskich kabaretów, ale jak tak chociaż trafia do ludu
  • Odpowiedz