Wpis z mikrobloga

@Buty_Na_Asfalcie: jak nie potrafisz grać z drużyną to #!$%@? laning phase do końca:
- jak uda Ci się wejść o same kule aż do nexusa (zanim przeciwnicy zniszczą Twój) to jesteś kozak,
- jak zniszczysz tylko 1 wieżę i skończysz z wynikiem 0/20/0 to jesteś noob wstrętny i brązy ruchają Ci matkę.
Więc albo naucz się ogarniać jedną postać i sam wygrywaj sobie grę, albo naucz się grać z brązami.
(
  • Odpowiedz
Co robić w grze po laning phase? Zawsze sie gubie i przegrywam gry bo chodze za tymi debilami z bronzu

Co robić w MID game ?

Co robić w late game?


@Buty_Na_Asfalcie: Jeśli grasz topa i twój enemy nie ogarnia wcale to push herald push az do inhiba i pozniej bot.

Junglerem biegaj zawsze do wygrywającej lini naffeduj się i poluj na wrogiego junglera w jego jungli

na mid to wiadomo
  • Odpowiedz
jak nie potrafisz grać z drużyną to #!$%@? laning phase do końca:

- jak uda Ci się wejść o same kule aż do nexusa (zanim przeciwnicy zniszczą Twój) to jesteś kozak,

- jak zniszczysz tylko 1 wieżę i skończysz z wynikiem 0/20/0 to jesteś noob wstrętny i brązy ruchają Ci matkę.

Więc albo naucz się ogarniać jedną postać i sam wygrywaj sobie grę, albo naucz się grać z brązami.

( ͡°
  • Odpowiedz
masz jakies protipy jak wbic samemu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Buty_Na_Asfalcie: W poprzednich sezonach grałem top/supp i najzwyczajniej wrzucałem CC na odpowiednie osoby i nie intowałem.

Przez 6-7 lat stykało na plat co sezon

W tym sezonie gram flex role i skupiam się na graniu tym czym nie grałem jeszcze i gnije sobie w gold 4
  • Odpowiedz
Tylko w silwerze to sie rzucają na to dziewice z 5k HP priorytet większy od enemy, a jak mi ja zabija to jestem usseles ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba bym musiał castowac ulta dopiero w teamfighcie a gameplay polega na tym zeby mieć ja ciągle
  • Odpowiedz