Wpis z mikrobloga

Dobra wykopki ale wy też mnie #!$%@? tym swoim argumentem xD mlekozyniak wyzywał randomów z internetu a nie konkretną osobę ogólnie znaną i szargając jej opinię. Kto się nie #!$%@?ł kiedyś na kogoś i nie zwyzywał tej osoby? Gość robi content dla gimbusów i obrażanie matek jest dla nich zabawne ale to jest wyzywanie w gierce czy na omegle a nie oskarżanie na wizji czy insynuowanie czegoś
#famemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kenneth66: jakich #!$%@? randomow? Nawet mojej kolezance dostalo sie u niego na live gdzie miala jakies odmienne zdanie i za NIC jej sie dostalo. Na yt ma kanal ze swoim zdjeciem i imieniem. To nie jest random ale publiczne znieslawienie. Za kazda osoba nawet bez zdj stoi realna osoba ktora cierpi jak ltos zyczy ich rodzicom smierci czy choroby nie wiedzac nawet czy ktos nie przechodzi przez pieklo majac chorych
  • Odpowiedz
@Kenneth66 ja #!$%@? a co to za różnica czy jak grasz w Lola pod nickiem, albo piszesz coś na TT to za tym nickiem jest normalna osoba. Chłop ma wyrok i prace społeczne za patologię, a większość contentu opiera się na wyzywaniu innych i udawaniu pseudointelektualisty. No to natrafił na drugich pseudointelektualistow i karma wraca. Wielki wuja on tylko se hehe żartuje że by kogoś zgwałcił albo wyruchał komuś matkę czy
  • Odpowiedz