Wpis z mikrobloga

Hej, byłem u psychiatry, który zdiagnozował mi ADHD, jednakże twierdzi, ze nie ma uprawnień, aby przepisać mi #metylofenidat i zasugerował, żebym znalazł innego lekarza. Czy ktoś z #trojmisto jest w stanie mi wskazać lekarza, który przepisze mi ten lek? Czy jest ewentualnie ktoś kto zażywa metylofenidat i chciałby ze mną na ten temat porozmawiać?
  • 12
@cfnylis: każdy lekarz może przepisać każdy lek. każdy psychiatra może przepisać metylofenidat. jedyne czego potrzebuje to darmowych i dostępnych od ręki do wygenerowania w systemie puli kodów dla recept rpw na leki narkotyczne. takie kody ma w praktyce... praktycznie prawie każdy lekarz, ponieważ choćby nawet i zwykły lekarz rodzinny wypisuje na co dzień leki narkotyczne, chociażby dla osób przewlekle chorych lub u schyłku życia. Podsumowując: Twój lekarz leci w #!$%@?, zmień
@kaszkada: szczerze mówiąc to nie znam się, byłem na pierwszej i jedynej wizycie. Po tym jak wszystko ładnie opowiedziałem pani zdiagnozowała ADHD, zaleciła leczenie metylofenolem, którego rzekomo nie mogła wypisać, gdyż nie ma odpowiednich uprawnień, aby wypisywać czerwone recepty. Na moje pytanie 'czy mam rozumieć, że nie jest w stanie mi Pani pomóc?', odpowiedziała 'przecież Panu pomogłam, postawiłam Panu diagnozę, proszę teraz znaleźć lekarza, który wypisze Panu Medikinet' i cyk 350zł
@cfnylis: kompletny kabaret. nie znam żadnych lekarzy w trójmieście, ale jeżeli chcesz to odezwij się na priv i podam Ci lekarzy z innych miast, którzy przyjmują także online, a którzy wypiszą Ci stymulanty
@cfnylis: Bądźmy precyzyjni: kolejny lekarz pewnie i tak zrobi własny wywiad, także babka #!$%@? zrobiła. W sumie to mam lekkie deja vu; widziałem już prawie identyczny wpis, też recepciarz w kaszę dmuchał pacjenta i wypisywał najsłabsze leki.
@cfnylis: Chyba jutro będę miał podobnie. Wybrałem psychiatrę na znanylekarz. I niby ma, że leczy ADHD, ale po przeczytaniu (za późno bo już zapłaciłem). W dalszych opiniach było, że odsyła bez diagnozy do psychologa / psychoterapeuty na testy. Także coś czuję, że 260 zł za nic. Ktoś wie jaką najsensowniejszą drogę przejść przez tych lekarzy, żeby dostać tą terapię w Polsce? Bo ja już się gubię. Na znanym lekarzu nawet nie
@Shadow_man: Najlepiej jakbyś dołączył do grupy, którą ci zalinkowałem i tam są lekarze posortowani względem miast z opiniami pacjentów. Bym ci wysłał te rzeczy na pw, ale już mój facebook jest martwy, albo jeszcze jest w trakcie dogorywania. W każdym razie, nie mam już dostępu. Jeśli masz problem tej natury to napisz post oddzielny i ktoś ci podlinkuje lekarzy. Jeśli jesteś naprawdę uparty to mogę przescrollować znanegolekarza i ci powysyłać ludzi