Wpis z mikrobloga

@darth_invader: to prosty człowiek, wiele mu nie trzeba, istnieją tacy ludzie poznałem osobiście.
Byle się najeść, napić, zapalić fajke, marihuanę lub haszysz, oglądać tv, spotkać z kolegą, wyjść z matką na zakupy, ogółem żyć spokojnie.

Sam fakt, że jest w związku, w którym komunikacja jest uboższa, a jego poprzednia partnerka też nie była polką i też możliwe, że relacje były ograniczone przez język, to wiele mówi o osobowości gapcia. Jest osobą
@cris-raven: wystarczy dowolna choroba wymagająca operacji i tyle z jego kambodżańskiej stopy życiowej. Ziemi nie ma przez zasiedzenie, bo nie jest obywatelem, a nawet przy za 2500zł na rękę nie będzie miał wyboru czy kupić kartę SD za 20zł czy jedzenie. Do tego pewnie by dostał Wenezuela+ (500+) na dziecko, a Twaróg też mogłaby pracować więc źle by nie mieli, do tego przedszkole, szkoła, drogi, etc. finansowane z podatków, a nie
@darth_invader: ogólnie żeby się dorobić czegoś to tam mają lepsze warunki ale to trzeba chęci i głowy na odpowiednim miejscu może im jeszcze coś odpali choćby z przypadku ... 2500na rękę najem mieszkania w PL z rachunkami to minimum 2000 zostaje 500 na żarcie gdzie Ty chcesz jakieś karty sd kupować taka pensja to zadowala ludzi Co im rodzice w spadku majątki zostawili mają dom to jest łatwiej ... u nas
@cris-raven: Te myślicielu nie żartuj. Wystarczy wyrostek robaczkowy czy złamanie i chłop lezy i kwiczy. Ciebie zabiorą na ostry dyżur zrobią wszystkie badania, następnego dnia zoperują za free. Co do 2500k to pomnóż to x2( tarong). Dziecko do bezpłatnego przedszkola, do tego swoich rodziców do pomocy. Zresztą mówimy o minimalnej, a on jako kucharz z 4k spokojnie wyciągnie. Wiec o co kaman????
@cris-raven: czy ja wiem czy są warunki na zarobienie kasy w Kambodży? chodzi Ci o brak podatkow, ale w jakiej branży zarobić dobrą kasę? Może sprzedając drogi towar, a nie sprzedając pizze za 20 dolarów, chyba że sprzedaż ich 20 lub 30 na dzień, wtedy będzie kilka tysi na czysto w miesiąc, tylko co wtedy robić z pieniędzmi? Oni pieniądze mają gdzieś na koncie , jak to wygląda? I jak wyglądać
@cris-raven: W USA też są dramaty z chorobami przewlekłymi czy rakiem. Jesteś chory nie pracujesz, wtedy na wysoką składkę cie nie stać i się zadłużasz. Tam musisz naprawdę kupę siana zarabiać żeby żyć na poziomie. Już wolę te europejskie systemy, ale to odrębny temat
@Miskagnoju: Gapa akurat to taki prosty nie jest. Chyba ma wyzsze wyksztalcenie ale niekoniecznie swiadczy o jego inteligencji. Ale Gapa tez jest zawodowym barmanem a dodatkowo prowadzil kursy barmanskie i min. uczyl technik sugestii czy manipulacji. I dlatego dobrze wie jak nakrecac stare baby na hojne datki :)
@Nightshift_: to że zrobił kurs nie znaczy, że nie jest prosty, w żadnym wypadku nie chodziło mi o to, że ma ułomne IQ, ludzie których poznałem Ci 'prości' też mieli jakiś kurs z przeszłości i też im się pracować nie chciało i nie chce.
Z tego co widziałem gapcio próbował rozkręcać biznesy, na miarę profesjonalnych uwodzicieli uczących podrywu typu Jacek z sukces.pl bo z tym mi się kojarzą kursy manipulacji i
@Miskagnoju: U nas też w tych wspomnianych latach było biednie, średnio z edukacją i dorobek z pola a kręciły się biznesy znakomicie. Wiem co ja bym tam robił jakbym musiał tam być ale to już jest wiedza którą za darmo raczej nikt się na forach nie dzieli.
@cris-raven: ja nie mam nic przeciwko temu ze Gapa zarabia na jutube. Ja do pewnego czasu nawet mu kibicowalem. Tylko ze Gapa okazal sie zwyklym kretaczem. Zaczal zebrac o kase na nowy sprzet ktorego nie kupil (GoPro dostal od Ruskiego a telefon od Machaja), zbiorka na wyprawe na ryby, na studio it'd. Gapa na poczatku nawet tutaj byl pozytywnie odbierany. Tylko ze zrobil sobie z zebrania sposob na zycie.