Wpis z mikrobloga

Gdyby faceci tak samo łatwo znajdowali atrakcyjnych partnerów seksualnych jak kobiety, to nasza cywilizacja padłaby w kilka tygodni.

To, że jest tak fajnie - woda w kranie, prąd w gniazdku, szpitale i fabryki pracujące na całego, to zasługa utrudnionego dostępu do kobiet. Jak chłop nie może po*uchać (albo żona mu zbrzydła) to siedzi w pracy często do upadłego.

A tak, jakby w każdej chwili mógł mieć laskę o 1-2 poziomy wyżej od siebie - tak, jak mają dziś kobiety - to chłopy olewaliby robotę i się rypali po krzach dzień i noc.

Change my mind.

wqeqwfsafasdfasd - Gdyby faceci tak samo łatwo znajdowali atrakcyjnych partnerów seks...

źródło: comment_1659278526UPUBCKSjm3TFlpZgSmRK86.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bullshit.

@wqeqwfsafasdfasd: Mam kolegę który założył dobrze prosperującą firmę mając dziewczynę od liceum potem zmienił na lepszy model, także znaczna mniejszość to ruchacze.

W XIX wieku świat też rozwijał się i był patriarchalny a faceci nie ruchali na potęgę także nie padła cywilizacja a dalej rozwijała się technologicznie.

Dziekuję że mogłem zaorać.
  • Odpowiedz
nie zgadzam się

mam kilku kumpli czadów i dla nich seks (teraz) nie jest czymś ważnym, ruchanie co chwile nowych łatwych lasek szybko się nudzi, po takim "korzystaniu z życia" wzięli sobie młode, ładne, ułożone dziewczyny i założyli rodziny - są bardzo szczęśliwi i mimo okazji na ruchanie na boku nie robią tego bo stabilność i domowe ognisko jest dla nich czymś wartościowym

To, że jest tak fajnie - woda w kranie,
  • Odpowiedz
@navaare:

Jeszcze nigdy nie było czegoś takiego, że osoba 5-6/10 może wybierać wśród osób 6-8/10. Dziś się to zmieniło, na szczęście tylko kobiety mają wybór.

Sytuacja z Chadami itp to 10/10 siedzący z 7-10/10.

Pomyśl jakby od jutra każdy chłop, dajmy na to 6/10 mógł mieć tyle lasek 7-8/10 ile tylko chce. Pewnie pukałby je dopóki by nie umarł z wycieńczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sepuqqu Jak byś miał nieograniczony dostęp do napalonych chętnych kobiet to byś nic nie robił tylko je ciupciał, ale jakbyś wiedział że nie masz nigdy szans na taką to też byś nic nie robił (ponad zdobycie jedzenia) bo po co?
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Możesz zawsze ściągnąć sobie Azjatkę albo Latynoskę, do związku lepiej nadają się niż nasze lokalne witaminki bo mają co innego wpojone do głowy

Cały ten Twój mem można by potraktować że jest od zawistnej polki mającej mało wspólnego z myśleniem realiami faktycznymi
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: wyobraźcie sobie, gdyby wszystkie przegrywy z wykopu (cisi, nieśmiali, porządni faceci z niedynamicznymi-autystycznymi pasjami typu astronomia, historia, fotografowanie kolei)) mieli niesamowite powodzenie u kobiet i dzieci, a ci wszyscy porządni faceci, normicy z fajnym charakterem będący w związkach (alkoholicy, hazardziści, przemocowcy, gołodupce, narkomani itd z dynamicznymi pasjami typu chlanie w klubie co weekend) nagle stracili by całe powodzenie i byli sami.

Jaki byłby to przykry świat dla nas (
  • Odpowiedz
mam kilku kumpli czadów i dla nich seks (teraz) nie jest czymś ważnym, ruchanie co chwile nowych łatwych lasek szybko się nudzi,


@NadmiarNiedoboru: bo to prawda.

Nie ważne czy stała partnerka, czy nowa co noc. Seks się nudzi jak wszystko inne. Fajnie jest poruchać, ale znam kilka rzeczy, które wołałbym robić bardziej niż wkładać #!$%@? do cipy xD

Wiadomo, że łatwie jest mówić z perspektywy kogoś kto ma seks teoretycznie
  • Odpowiedz
ale świat mężczyzn będzie o wiele lepszym miejscem gdy uświadomią sobie, że ruchanie ich nie zbawi i zamiast #!$%@?ć szajs


@MirkobIog: nie da się tego sobie "uświadomić", to nie jest normalne żeby zdrowy chłop który pracuje i uczestniczy normalnie w społeczeństwie nie ruchał
frustracja i złość tych ludzi jest uzasadniona
  • Odpowiedz
to nie jest normalne żeby zdrowy chłop który pracuje i uczestniczy normalnie w społeczeństwie nie ruchał

frustracja i złość tych ludzi jest uzasadniona

Masz racje, to przykre, ale Inflacja dotyczy także kontaktów personalnych, nic na to nie poradzisz. Przed erą internetu, kobiety wybierały z puli mężczyzn w najbliższym otoczeniu, a ta była ograniczona. Więc albo trzeba było zejść z wymagań albo szukać w większym kręgu. Nie możesz zmusić kobiety, żeby nagle zainteresowały się facetami poniżej pewnej granicy, skoro jest dosłownie bombardowana z każdej strony wiadomościami od chadów.

Nie można ich za to winić. Co ty myślisz ze gdyby sytuacja była odwrotna i faceci byli na każdym kroku adorowani to któryś by się zainteresował dziewczyną 6/10? Wybierał by z 8/10 a na spotkania przychodziłby z metrem i sprawdzał czy dziewczyna ma wymiary 90/60/90 bo jak nie to niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: nie, to wymuszona monogamia nam dała. Obecny trudny dostęp do seksu powoduje wycofanie sie mężczyzn ze społeczeństwa lub fiksacje na punkcie związków i olewanie innych dziedzin.
  • Odpowiedz
A mi właśnie o to chodzi - dziś laska 7/10 może przez cały rok mieć codziennie innego faceta 7-10/10.

W odwrotnej sytuacji po prostu ludzie p*rdoliliby pracę w fabryce kurzu i inne gówna.


@wqeqwfsafasdfasd: no mam właśnie taką znajomą, nawet jest blisko 50 a bez problemu znajdzie chętnego Chada o połowę młodszego. Ja jej gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz