Wpis z mikrobloga

Ludziska, mam juz konto ARS wszystko fajnie gierki sobie kupilem > doladowalem na 1200 i smiga. Chcialem wyslac gifta na swoje drugie konto tez zalozone na argentyne i moge to robic jedynie jakos z grami za okolo 400ARS max bo gdy chcialem wyslac tam Stray za 1199ARS to wyswietlal sie "nieznany błąd"...

Wie ktos co moze byc powodem takiej dziwnej "blokady" ?
Napisalem juz do supportu ale na odpowiedz pewnie bede czekal tydzien >.>

#steampesos
  • 8
  • Odpowiedz
@Myradiel: tak się dzieje jak chcesz coś kupić komuś mając saldo z giftcardów, jeśli napisałeś do supportu to jest szansa że ci to konto przerobią na polskie przy okazji tego że się logujesz z bolzgi
  • Odpowiedz
@Miecz12: Z tego co mi wiadomo na chwile obecna nie ma innej opcji jak giftcardy aby doladowac konto :/
Chcialem ogarniac revoluta ale cos widzialem ze juz nie smiga.
  • Odpowiedz
@Miecz12: ok dzieki za info, usuwam ticket do supportu moze nie bedzie jeszcze zadnej reakcji z ich strony.
A o tych kluczach postaram sie zaraz cos znalezc lecz nadal wydaje mi sie to dziwne poniewaz hajs tez w koncu chyba trafia na glowne saldo?
  • Odpowiedz
Ok czyli mimo tego ze jest w tym saldzie to jest po prostu traktowany inaczej.
Wiesz moze czy te konto z ktorego probowalem kupic Stray i wyslac jest juz "spalone" czy po ogarnieciu ARS ze sprzedazy kilku kluczy jest szansa aby jednak te gre wyslac?
  • Odpowiedz