Wpis z mikrobloga

________________________________________________________________________
Hej, jak już z pewnością zdążyliście zauważyć, w tym materiale postawiłem na jedną ze stolic państw leżących na półwyspie Bałkańskim, a dokładniej na Belgrad - zarówno najbardziej zaludnione jak i główne miasto owego państwa. Od samego początku przejazdu czuć ten charakterystyczny klimat, celowo nie startowałem z centrum miasta, by nie pokazywać przesadnego przepychu, na to zdecyduję się w innym filmiku, najprawdopodobniej z pomocą Ikarusa. Teraz jednak chciałem skupić się na przysłowiowych obrzeżach, co wyszło całkiem fajnie. Pod koniec nagrania, przy wjeździe na dworzec rzuca się w oczy tętniące życiem miasto, ale tak jak wspomniałem, to na inny filmik. Ale skupiając się stricte na tej linii, co tu dużo mówić, czuć odrobinę ten wschodni blok, nie byłem nigdy w tym miejscu, ale właśnie tak wyobrażałem sobie Belgrad i wydaje mi się, że otrzymałem jego namiastkę właśnie w trakcie tego przejazdu. Bohaterem odcinka jest ponownie Solaris Urbino 18, zdecydowałem się na jego wybór z prostego względu - dołączone malowanie + dedykowany pojazd przez autora mapy. Drugim, wspomnianym przeze mnie autobusem jest Ikarus, również z oficjalnym malowaniem, którego z pewnością wytestuję, lecz na innej trasie. Bardzo spodobał mi się dołączony do Solarisa sterownik, komputer pokładowy również, mimo tego, że jest w zasadzie nieinteraktywny. Linia 71, rozpoczynająca się na Ledine, a kończąca na Zeleni Venac. Życzę Wam miłego oglądania i dzielenia się wrażeniami w sekcji komentarzy, pozdrawiam.
_______________________________________________________________________
Mapa: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-B...
Autobus: Dołączony do mapy
Malowanie: Dołączone do mapy
________________________________________________________________________

#omsi2 #omsi #omsi4gb #omsipatch #omsi60fps #omsi2mod #omsi2mods #omsi2trip #oms2 #bus #autobus #symulatorautobusu #symulator #thebus #bussimulator
bartek-michalik-56 - ________________________________________________________________...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach