Wpis z mikrobloga

  • 0
Hej #krakow Potrzebuje zrobić grilla dla około 20 osób. Kojarzy ktoś jakieś miejsce gdzie można to zrobić? Mam na myśli wynająć jakąś miejscówkę żeby była jakaś infrastruktura
  • 6
  • Odpowiedz
@chest: Ja robiłem kilka razy w tym roku, ale ogniska :)
Trzeba złożyć wniosek i zapłacić (z tego co pamiętam to 50zł jak sam jedziesz po drewno, 200 jak oni mają Ci dostarczyć i przygotować):
https://zzm.krakow.pl/legalne-ognisko.html
Miejscówka w Lesie Witkowickim jest zayebista. Niby jest z tym troche zabawy (wniosek o rezerwacje), ale sumarycznie za 50zł (odbiór drewna w okolicach kopca krakusa) masz na większość dnia dla siebie mocno obleganą miejscówkę :)
  • Odpowiedz
@pepeBAN: > 1. Organizator pikniku ponosi opłatę z tytułu:
1) przygotowania i uporządkowania miejsca piknikowego oraz przygotowania ogniska
w wysokości 162,60 zł netto + podatek VAT 23 % = 200,00 zł brutto.

Widzę że 200 zł, plus koszt drewna, jeszcze jeden aspekt, pisze że można robić ogniska tylko w godzinach pracy ZZM (8-15, bez weekendów) - serio się nie da wieczorem w sobotę np?
  • Odpowiedz
@orangio: Robiłem tam 4 ogniska w przeciągu roku. Ostatnie miało miejsce w czerwcu. Jeśli deklarujesz, że sam przygotujesz i uporządkujesz miejsce (czyli wrzucisz śmieci do kosza) to koszt wynosi 50zł za drewno po które sam musisz pojechać. Nigdy nie robiłem ogniska w tygodniu, tylko weekendy (w tym to czerwcowe od 15 do 19). Najlepiej jak tam zadzwonisz, nie wiem czemu na stronie mają dalej takie info
  • Odpowiedz