Wpis z mikrobloga

@Pyoter: zawsze jak wybieram hotel i jest możliwość to biorę taki do którego nie wpuszczają dzieci, problem z darciem mordy w tygodniu załatwiony, a weekendowe imprezy są przeważnie skutecznie wyciszane przez grube ściany
  • Odpowiedz
  • 8
@Pyoter wątpię żeby to coś dało jakby większość "wiecznie zmęczonych" by leżała z telefonem w ręku do samego końca xd
Jak wyjazd zorganizowany to pewnie i jedzonko hotelowe / katering. Trzeba by było wstać max do 12 na śniadanie i by ludzie narzekali że śpią tylko po 7 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 295
@Pyoter: zawsze jak wybieram hotel i jest możliwość to biorę taki do którego nie wpuszczają dzieci, problem z darciem mordy w tygodniu załatwiony, a weekendowe imprezy są przeważnie skutecznie wyciszane przez grube ściany

@Deska_o0: w ostatnie wakacje zrobiłem tak samo. Żona się trochę #!$%@?ła, że córki nie wpuszczono do hotelu ale było warto.
  • Odpowiedz
@Pyoter: nie ma opcji, bo doba hotelowa do 10. No jak mnie to #!$%@?, nie posiedzisz sobie dłużej wieczorem, nie pokorzystasz z wakacji, bo Cie meczy swiadomosc, ze trzeba wstawać z samego rana
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Pyoter: nie ma opcji, bo doba hotelowa do 10. No jak mnie to #!$%@?, nie posiedzisz sobie dłużej wieczorem, nie pokorzystasz z wakacji, bo Cie meczy swiadomosc, ze trzeba wstawać z samego rana

@Daqnny: można wykupić kolejną dobę i nie wykorzystać całej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ci wszyscy „chronicznie niewyspani” to:
1. #!$%@?ą po oczach ekranem tv, laptopa albo telefonu do 4 nad ranem
2. #!$%@?ą ciężkie jedzenie na noc przez co organizm zamiast wypoczywać trawi
3. Piją alko - jak nie imprezka to chociaż „hehe pifko na dobry sen” przez co jak wyzej - organizm nie wypoczywa tylko metabolizuje
  • Odpowiedz