Wpis z mikrobloga

zawsze kończyłem relacje z dziewczynami kiedy naciskały na seks. Na samą myśl jestem przerażony


@FajnyTypek: Idź do lekarza. W takiej sytuacji i tak to nie ma sensu bo ze stresu ci nie stanie, a wtedy będzie wstyd jak cholera, a ona się obrazi bo będzie myślała że to z nią jest coś nie tak
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: Jak jestem z nową partnerką to zwykle też się stresuję tym czy mi stanie i czy nie skończę za szybko i czy dobrze wypadnę. Zdarzały się pojedyncze przypadki gdzie za pierwszym razem faktycznie mi nie poszło i nie stanąłem na wysokości zadania :>. Ale nigdy mnie nikt z tego powodu nie olał a następnym razem zawsze już wychodziło. Jak już wyszło dobrze to nabierałem pewności siebie i ten problem
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: Uwaga, pisałem to dnia 17.09.2011 około 4 rano. Otóż wybrałem się na domówkę, studencki czwartek motzno. Wszystko działo się 16 września 2011 r. Pewnie przeczyta to kilka osób nim to usuną, ale cóż, przynajmniej będziecie wiedzieć, wklejajcie to gdzie się tylko da! Ale wracam do domówki. Było z 20 osób, prawie cała moja grupa studenciak dziennikarstwa here. Alkohol się lał litrami, masa wódki poszła. Około godziny 22 miałem tak
  • Odpowiedz
@Klozapina: Ciezko to opisac, no czujesz ze masz jakies badziewie na pisiorze, raz sie zsuwa, raz wlosy wciaga i boli, no dyskomfort taki ze jednak jestes w czyms a nie w niej. Nie wiem co tu bardziej rozwijac?
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Miras, jeśli się zsuwa, to kup trochę mniejszą, musisz dopasować rozmiar. Włosy - cóż, trzeba się depilować, to nic złego. Nadal lepsze, niż czekanie do ślubu lub stosunek przerywany, nabawisz się w ten sposób problemów.
  • Odpowiedz