Wpis z mikrobloga

A to nie jest tak że oni współpracują z bystrzakiem? Bo na ostatnim live po spadnięciu z rowerka gruby z krekiciem mówili do tych menelów że zostaną przetransferowani do bystrzaka. Może ktoś ma jakiś shot z tego?
  • Odpowiedz
@tujepolska: Bystrzak jest idolem dla Arka. Areczek od początku był zainspirowany wszystkim tym co działo się na strimie u Byskrzata, np starał się zrobić z Adasia Tajfuna, lecz jak widać nie wyszło. Z tego co mi wiadomo, to na początku swojej przygody ze streamowaniem wyzywał skrzata i na tym zdobył z 200 stałych widzów. Kto ogląda BystrzakTv ten wie, że na 1000% o żadnej współpracy nie ma tu mowy :)
  • Odpowiedz
@Ula87 właśnie ja nigdy bystrzaka nie oglądałem więc nie jestem w temacie, jedynie pamiętam jak gruby do padaczki mówił że robią transfer do bystrzaka i jeszcze padaczka się pytał "jak to do bystrzaka" a prezesik mu odpowiedział "no będziecie u niego na kanale teraz". Stąd moje pytanie :)
  • Odpowiedz
@tujepolska: przecież u bystrzaka za statyw robi już ten bagienny troll, więc po co mu dodatkowe 3 statywy pozbawione charyzmy heh, same koszta by generowali :D
  • Odpowiedz
Prezesie jak nie masz pomysłu na strimy to moze zacznij się bardziej inspirować Malish i brigada, będzie ciekawiej bo to co teraz widzom serwujesz to jakaś kaszana :D Byskrzat odcina kupony z marki, którą chociaż sam stworzył, a Ty Areczku to nawet sobie marki nie wyrobiłeś a już chcesz odcinać kupony :) od czego?
  • Odpowiedz