Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@toszamono: Klasycznie rób linię do is7, bo odbija bokiem i w ogóle jest fajny i szybki. A tak na serio, pełno jest takich kursów, które zazwyczaj są organizowane przez byłych żołnierzy wojsk specjalnych, ale to swoje kosztuje.
  • Odpowiedz
@toszamono: kolejny,który naczytał się,że WOT to wiocha,że to wojska Macierewicza. Żaden kurs nie da Ci tego co daje wojsko.Zwlaszcza, że myślisz że jakiś kilkudniowy kurs nauczy Cię czegokolwiek. Nawet nie chce mi się pisać o komunikacji,strategiach,ratownictwie,broni,taktyce,przetrwaniu,walki w mieście, współpracy z naszymi koalicjantami itd.

@orzech552: pokaż komercyjne szkolenia dotyczące walki w mieście, obsługi komunikacji, nie mówię już o broni takiej jak drony,javeliny, zwiadu, ładunkach wybuchowych itd. Komercyjnie to może
  • Odpowiedz
@toszamono: Koledzy z firmy zakręcili się w jakimś związku strzeleckim (Jednostka Strzelecka czy coś takiego). Podobno instruktorzy profeska, doświadczeni, czasem weterani. Co jakiś czas w sobotę albo strzelnica albo jakiś teren do ćwiczeń taktyki. W ramach tego tez na stronach takich jednostek pojawiają się zaproszenia dla „cywili” gdzie można właśnie przeszkolić się z poruszania, obycia z bronią i okolowojskowych tematów.
  • Odpowiedz
@matijas: to chyba mówisz właśnie o Strzelcu. W WOT też jest paru szkoleniowców,którzy byli na misjach,też antyterroryści z policji itd. Dużo by opowiadać,ale np współpraca z UK i USA łącznie z wyjazdami na parę tyg to jest prawdziwe szkolenie i można śmiać się z WOT ale tylko Polacy się z tego śmieją (klasyka) a żołnierze NATO bardzo dobrze mówią o systemie szkoleń i dowódcach.
  • Odpowiedz
@toszamono: Tylko WOT i wojna z tym związana to już od 2010 gdzieś istnieje, ja bym nie robił IS-7 tylko prędzej Krana myślę że jak przejdziesz linię to będziesz bardziej zadowolony chociaż opcja z ebrem jest też spoko
  • Odpowiedz