Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: Ja bym tu szukał bardziej jakiś problemów w rodzinie lub jakiś przeżyć w okresie dorastania. Mi nie wygląda na autystyka, normalnie się wypowiada tylko ma skrajne poglądy.

Równie dobrze moglibyśmy powiedzieć, że JKM i Grzegorz Braun to autystycy XD chociaz tu juz pewnosci nie mam
  • Odpowiedz
normalnie się wypowiada tylko ma skrajne poglądy.


@dzkeson: Ale on wiele nie rozumie mi się wydaje. Coś robi, mówi, a potem twierdzi, że dziwne jest społeczeństwo, że mu nie wierzy w co mówi, bo podaje fakty, albo, że on chce tylko by ludzie byli mili a jest atakowany "za nic" jak twierdzi.

Równie dobrze moglibyśmy powiedzieć, że JKM i Grzegorz Braun to autystycy XD chociaz tu juz pewnosci nie mam


Braun
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Każdy z nas czasami tak ma, że nie widzi u siebie problemu i dziwi się czemu jest tak odbierany. Chociaż u niego to byłoby już gruby brak spostrzegawczości. Może taki marketing, może chciał sobie ocieplić trochę wizerunek. Ciężko ocenić, dziwny człowiek ale w showbiznes sam się wepchał, gość ma ponad 40 lat, myślę że wie co robi. Pewnie narkotyki też zrobiły swoje.

Co do JKM
Kiedyś nie mogłem zrozumieć czemu
  • Odpowiedz
@dzkeson: Wielu przechodzi etap kuca, ale nie każdy wychodzi z "orania lewaków" ponieważ zamiast metod naukowych nadal uważają argument wyśmiewczy, poniżania, czy przekręcania wypowiedzi. Ja go widzę tym bardziej teraz jako aktora na scenie, prowokatora, który lubi być w centrum uwagi, ale też szkodnika przez to. Niektórzy prędzej go widzą jako "fajnego dziadka", by się dobrze go oglądało nawet jak mówi głupoty, ale to w końcu "nasz dziadzio".

Z Kapelą to
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: większość skrajnych lewaków ma autyzm więc bardzo możliwe,ludzie którzy mają go za inteligentna osobę muszą mieć słabe życie a argumenty że napisał kilka książek są głupie #!$%@? przeczytajcie te odklejki takie coś to może napisać Maciej z klanu.
  • Odpowiedz
większość skrajnych lewaków ma autyzm


@Jimitoss: A skrajni prawacy co mają?

ludzie którzy mają go za inteligentna osobę muszą mieć słabe życie


To nie argument, że ktoś ma słabe życie.

napisał kilka książek są głupie


Czytałeś je, kupiłeś?

A pisanie bez przecinków jest mądre?
  • Odpowiedz