Wpis z mikrobloga

Phi, w podcaście GoOut PL z Zofią Krawiec, Patrycja Wieczorkiewicz ględziła jak to ona jest przejęta losem mężczyzn utożsamiających się jako przegrywy, dyskryminacją mężczyzn, oraz że lewica nie potrafi "zagospodarować tematu" samotności wśród mężczyzn, a jej koleżaneczka Herzyk hucznie zapowiada, że "Wykop zapłonie"! Już się boję. Zapewne głupie neuropki będą miały kisiel w majtkach z radości i tłumnie rzucą się na ich książkę, a czy coś to zmieni w położeniu mężczyzn w Polsce? Jedna głupia książka nie sprawi, że nagle polskie społeczeństwo dostrzeże problem incelstwa i zareaguje na jego korzyść - raczej tylko podsyci antyprzegrywową histerię. Z resztą nawet, jeśli ta się pojawi, to po jakimś czasie i tak ucichnie. Przed ich książką było już tyle innych publikacji, felietonów i filmów. Jedyne co jest pewne, to, że hajs obu paniom będzie się zgadzał i nic więcej. Mentalności społeczeństwa, współczesnych relacji damsko-męskich, oraz przede wszystkim demografii Polski nie da się już zmienić. Szkody już zostały wyrządzone i nic już tego nie naprawi.
#przegryw #bekazfeministek #defetyzm
CulturalEnrichmentIsNotNice - Phi, w podcaście GoOut PL z Zofią Krawiec, Patrycja Wie...

źródło: comment_1658691961AbiryX7plnhUFLyF3AvYPL.jpg

Pobierz
  • 20
@CulturalEnrichmentIsNotNice Akurat za wiele na tym nie zarobią, jedna z nich pisała, że kilka tysięcy, a to jest bardzo mała kwota, jak na ilość pracy, które obie włożyły. Bardziej by się opłacało zainwestować oszczędności w obligacje, chociaż z tego co wiem, one żyją od pierwszego do pierwszego. Tę książkę mało kto przeczyta. One sobie mogą mówić, że wykop zapłonie, ale to tylko czcze życzenia. Wishful thinking lub kampania reklamowa. Gdybym sam pisał
@CulturalEnrichmentIsNotNice: "problem incelstwa" to jest problem osobisty a nie społeczny chłopie xD nikogo nie obchodzi że nie możesz zaruchać i dlatego się radykalizujesz i robisz się coraz bardziej agresywny i #!$%@?. przecież to nie jest problem społeczeństwa że nie potrafisz się dostosować do świata i norm w nim panujących dlatego musisz wymyślać coraz to nowsze tabletki i wyszukiwać następnych wykresów o tym jakie to #!$%@? z tych kobiet i oskarów xD
@IntoApocalypse: No właśnie, dobrze, że na to zwróciłeś uwagę. Chadfishing to jedyna forma betauprisingu, na jaką stać młodego polskiego incela. Ja jestem blackpillowcem, gdyż rozumiem kim jestem i jaką wartość na rynku matrymonialnym posiadam, toteż dla mnie zakładanie jakiejkolwiek aplikacji randkowej mija się z celem, ponieważ kobiety i tak będą się kierowały wyłącznie wyglądem potencjalnego partnera (kiedyś koleżanka z pracy zachęcała mnie bym sobie jedno z tych ustrojstw założył, po czym