Wpis z mikrobloga

Lewicowy The Guardian twierdzi, że to osoba LGBT jest odpowiedzialna za wybuch II WŚ. W tym czasie Maksim Gorki, komunistyczny twórca socrealizmu, głosił takie poglądy: Eksterminujcie wszystkich homoseksualistów, a faszyzm zniknie. Może coś w tym jest, bo inne lewicowe medium HuffPost też tropiło związki między faszyzmem (czy nazizmem) a homoseksualizmem.

W sumie to ciekawy temat, że kult męskości oraz nienawiść do komunizmu, może sprawić, że dołącza się do drugiej strony ekstremizmu. We Francji Front Narodowy ma większe poparcie wśród gejów niż facetów hetero, tak samo wcale nierzadko widziałem na twitterze, że gdy ktoś popierał hiszpańską Falangę czy rumuńską Żelazną Gwardię, to był gejem albo biseksualistą ¯\_(ツ)_/¯

Years later, yet before Hitler became infamous, one of his fellow soldiers, Hans Mend, wrote in his memoirs: 'At night, Hitler lay with Schmidl, his male whore.' Schmidl, otherwise known as Ernst Schmidt, and Hitler were 'inseparable lovers' for five years, according to Machtan.

Police reports from Munich after the First World War also suggest that Hitler was pursued by police because of his sexual orientation.

According to a Munich police protocol from the early part of the 20th century, a 22-year-old man called Joseph told the police: 'I spent the whole night with him.' Another, Michael, who was 18, told them: 'I had been unemployed for months, and my mother and my brother were always hungry, so, at his request, I accompanied the man to his home.' Another, a boy called Franz, said: 'He asked me if I'd like to stay with him and he told me his name was Adolf Hitler.'


https://www.theguardian.com/world/2001/oct/07/books.booksnews

#bekazlewactwa #4konserwy #lgbt #historia #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
Pobierz
źródło: comment_1658666259MGEJb5OX566O42x9TkocD5.jpg
  • 7
@Ptrg: No twiedzą, gdzie w tym artykule, który specjalnie zalinkowałem, jest napisane, że to kłamstwo?

Osoby LGBT to nie ideologia, tylko osoby jak austriaccy malarze, ale jak widać, neuropki uważają, że takie osoby nie istnieją xD Osoby znające Hitlera, potwierdzają fakt, że miał romanse z mężczyznami, ale wiadomo, że neuropa wie lepiej, jak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Roger_Casement: Jak gazeta opiszę jako ciekawostkę, że powstała książka o tym, że Obama to reptylianin, nie znaczy, że twierdzą, że Obama to reptylianin.
Tak samo jak ja, pisząc o książce, która twierdzi, że Hitler był gejem nie stwierdzam od razu, że według mnie Hitler był gejem. Tak jak gazeta, tak samo ja, nigdzie nie odnoszę się do prawdziwości tych książek, po prostu opisuje, że takie książki istnieją.
@Ptrg: Świadkowie twierdzą, że Hitler był gejem, Guardian to opisuje i nigdzie nie zaprzecza, ale rozumiem że neuropkom nie podobają się fakty, bo wy w końcu wiecie lepiej, niż osoby, które miały kontakt z tą osobą ¯\_(ツ)_/¯

Jak masz jakieś dowody, że świadkowie kłamią, to oczywiście możesz podważyć wiarygodność tej książki, na razie wychodzi, że jesteś oburzony, bo wydało się, że Hitler, który zaatakował nasz kraj, był osobą LGBT...

Ale jesteś
@Roger_Casement: jacy świadkowie? Z tego co ja wyczytałem to jeden, który był z Adolfem w wojsku i rozpowiadał takie rzeczy. Jest uznawany za niewiarygodnego, miał wyroki za oszustwa itp. Taka sama plota jak z tym, że miał jedno jajo. Jak zaczął zdobywać popularność to przeciwnicy zaczęli mu obrabiać dupę. Żył długo samotnie i nic nie wiadomo o jego kontaktach z kobietami w młodości. Ale tu trzeba wziąć pod uwagę dwie sprawy.
@Roger_Casement:

Świadkowie twierdzą, że Hitler był gejem, Guardian to opisuje i nigdzie nie zaprzecza, ale rozumiem że neuropkom nie podobają się fakty, bo wy w końcu wiecie lepiej, niż osoby, które miały kontakt z tą osobą ¯_(ツ)_/¯

Ja też napisałem o książce, która twierdzi, że Hitler był gejem i nie zaprzeczyłem czy to oznacza, że stwierdziłem, że Hitler był gejem? XD

Jak masz jakieś dowody, że świadkowie kłamią, to oczywiście możesz