Wpis z mikrobloga

A co mi tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tanks (882

Armoured Fighting Vehicles (504

Infantry Fighting Vehicles (959

Armoured Personnel Carriers (130

Infantry Mobility Vehicles (114,

Command Posts And Communications Stations (95,

Engineering Vehicles And Equipment (174,

Self-Propelled Anti-Tank Missile Systems (21,

Heavy Mortars (14,

Towed Artillery (72

Self-Propelled Artillery (143

Multiple Rocket Launchers (93,

Anti-Aircraft Guns (7,

Self-Propelled Anti-Aircraft Guns (15,

Surface-To-Air Missile Systems (65

Radars (12
Oryx są dwa problemy:

1) zliczają tylko to co udało się potwierdzić zdjęciem/nagraniem video


@AloneShooter: czyli mniej strony nie straciły, co nie? Dobre oszacowanie/dane od dołu.

2) z którego dnia są dane,


@AloneShooter: tego nie wie nikt, za wyjątkiem twórcy/ów strony (a i tego nie jestem pewien) - dostają taki miszmasz danych, że ich weryfikacja nie jest prosta. Ja wziąłem te sprzed 15 minut.
nie sledze informacji rosyjskich


@Pawel993: czyli polegasz jedynie na propagandzie jednej strony.

z reszta sa nie wiarygodne,


@Pawel993: a bez reszty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ukraińskie są?

do tej pory oficjalnie to jest operacja specjlna a nie wojna


@Pawel993: bo dla nich pewnie wojna polegałaby na zniszczeniu Kijowa, Lwowa etc. I nie za bardzo wierzę, że już nie mają na to środków.
a bez reszty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ukraińskie są?


@Nieszkodnik: tak, dane szacunkowe USA są podobne, z reszta kazdy kto sie zna na OSNIT powie ci ze dane podane przez Ukraine sa jak najbardziej zblizone do realnych wartosci
tak, dane szacunkowe USA są podobne,


@Pawel993: a USA nie są tak jakby stroną konfliktu (wspierają jedną stronę), przez przypadek? Dlaczego mieliby być obiektywni, jeśli uznają, że opłaca im się popierać ukraińską propagandę?
a USA nie są tak jakby stroną konfliktu (wspierają jedną stronę), przez przypadek? Dlaczego mieliby być obiektywni, jeśli uznają, że opłaca im się popierać ukraińską propagandę?


@Nieszkodnik: no dobra ale ile w takim razie tych strat jest? Jak podzielimy tą liczbe strat przez pol to wychodzi na to ze ta wojna bedzie spokojnie 5-6 lat trwała xd

co ciekawe wykopki takie jak ty wierzą w dwie rzeczy:
1) statystyki strat ruskich
Pobierz Pawel993 - > a USA nie są tak jakby stroną konfliktu (wspierają jedną stronę), przez ...
źródło: comment_1658664295yISYMPsu4bIjpCkXIcGZcx.jpg