Wpis z mikrobloga

#vpn #turcja #googleone Witam. Jak wykorzystać i zapłacić za google drive za pomocą lir tureckich. Kupiłem kartę podarunkową i z vpn, nord vpn nie przechodzi. "Nie udało się wykorzystać tego kodu. Turcja to jedyny kraj, w którym można to zrobić. Zapoznaj się z Warunkami korzystania z kart podarunkowych." #google Region zmieniony na turecki na koncie
  • 5
  • Odpowiedz
@kocha_to_poczeka: @piotrek2555 @piotrek2555

Zrobiłem nowe konto tureckie na vpn i zapłaciłem, ale teraz nie mogę go dodać do rodziny ani zaprosić moich starych stałych kont do rodziny nowego konta!

Czy macie może jakiś sposób jak przyłączyć tureckie konto z adresem tureckim w google play do mojej polskiej rodziny albo vice versa? Kupiłem google one 2tb teraz nie mogę go użyć, wyskakuje informacja o błędnym adresie konta w sklepie
  • Odpowiedz
@k__d: wszystkie adresy rodziny tureckiej muszą być tureckie,stworz dodatkowe adresy, teraz można też płacić turecka karta OlduBil ktorej założenie trwa 10 minut, ja tak teraz place za xbox ultimate 10zl za miesiac
  • Odpowiedz
@kocha_to_poczeka: Dzięki, poczytam o tym OlduBil, przyda się za rok, jak skończy się pakiet 2tb.

W sumie to udało mi się to ogarnąć. Przez VPN na telefonie zrobiłem tureckiego gmaila z tureckim adresem i zapłaciłem za suba - tu pojawił się problem, bo nie umiałem dołączyć do swojej starej rodziny - trzeba było usunąć turecki adres z pay.google.com i ustawić polski - udało się dołączyć do rodziny, a potem udostępnić
  • Odpowiedz
@k__d: za 2Tb w tym momencie place revolutem ale za turecki google play i xbox Oldubilem bo tylko on to umozliwia w tureckich cenach, zauważyłem też ze konta lepiej zakładać na telefonie zamiast na emulatorze androida
  • Odpowiedz