Wpis z mikrobloga

@wolfKida: no nie? zastanawia mnie, czy sprzedaż nickname'ów na ig jest jakkolwiek legalna i ile mógłby zainkasować od Robercika za brak podłogi w nazwie. strzelam, że z $40k lekko
  • Odpowiedz
@wolfKida: przypomniał mi się klub przyjaciół pieczywa i sera, w skrócie kppis. To była domena PiSu którą ktoś zapomniał przedłużyc i jakiś śmieszek założył na niej bloga o tej nazwie :D
  • Odpowiedz
@wolfKida: Śmieszna i smutna zarazem historia się z tym wiąże, firma Roberta chciała odkupić nazwę rl9 i zaproponowali długopisowcom 100k euro, długopisy podały swoją cenę 1milion euro i ni #!$%@? mniej, firma Roberta podbiła cenę do 300k, i na końcu do 500k euro ale tamci dalej mówili 1milion albo nic z tego i ponoć sam Robert Lewandowski na spotkaniu firmowym jak się o tym dowiedział powiedział "ile #!$%@?? #!$%@?ć to zrobię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@wolfKida: znam kogoś kto miał wykupioną domenę gmail.pl
byla to przewodnicząca grupy młodych artystów i literatów i jakoś w latach dwu tysięcznych pamiętam że spory spór był o to z googlem ale teraz widzę że domena prowadzi nigdzie także pewnie temat odpuszczony
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus: akurat byłem na tym spotkaniu z udziałem owych dwóch firm można powiedzieć, że cała sytuacja spowodowana była faktem że ze strony rl9 uczestniczyła jedynie kochanka prezesa Tytusa Sutosławskiego, znana w firmie z grania mu na flecie. Biedna nie wiedziała co robić, w pewnym momencie wyciągnęła magiczna flet, zaczęła na nim grać i klęła pod nosem "Tytus błagam cię, usłysz tego #!$%@? mazurka".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wolfKida: z domenami to zawsze były ciekawe historie.
Ciekawe historie do wyguglania to wspomniany gmail.pl
sopocki producent wyrobów z czekolady Max i King maxiking.pl
Strona z gierkami na komórki play.pl
Strona jakiejś kopalni Saturn.pl
Poza tym microsoft.pl, orange.pl itp...
był jeszcze Niemiec, który zarejestrowal wszystkie klasy mercedesa: c, e, s itp i była jakaś sprawa w niemieckim sądzie.

Generalnie z podkupienia domeny giganta może być niezła walka i batalia sądowa zamiast
  • Odpowiedz