Wpis z mikrobloga

jak przystało na prawilnego incela w dupie mam wszystko inne niż problem swojego incelstwa (i incelstwa braci) w związku z czym mam w dupie normickie problemy typu ocieplenie klimaty i inne brednie dla znudzonych juleczek i sojaków, typu jakaś edukacja seksualna albo social (ja nie mam żadnego socialu a jestem poważnie uszkodzony genetycznie)
#przegryw #blackpill
  • 14
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Ty powiesz, że jest zdrowy psychicznie, bo koncentruje się na sobie, a ja powiem, że jest zbyt narcystyczny, aspołeczny i bezrefleskyjny co do sytuacji wokół niego.

Tyle są warte te wykopowe "diagnozy".
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Co xD?
Nie twierdzę, że jest narcystyczny, czy cokolwiek innego. Po prostu stwierdzam, że na podstawie tych samych przymiotów wynikających z tego samego wpisu można dać dwa różne osądy stanu psychiki.
  • Odpowiedz
@Eteres: akurat z wiekiem stałem się narcystyczny w #!$%@?, #!$%@?ło mi od bycia incelem całe zycie, nawet na rodzinę już nie zważam (#!$%@?ą mnie, bo mi dają mi bluepillowe albo #!$%@? normickie rady, nie mogę już tego słuchać.)
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: No nie jest to choroba psychiczna. Tak jak chorobą nie jest skupianie się na sytuacjach niezwiązanych bezpośrednią z nami i zainteresowanie np. realiami politycznymi.
Jednak np. nadmierne skupienie się na sobie samym występuje w wielu zaburzeniach, czy czasami chorobie psychicznej. Po prostu z jednego wpisu nie można wywnioskować jaki stan psychiczny ma osoba pisząca wpis, bo dwa takie same "objawy" mogą oznaczać dwie różne rzeczy (co już napisałem).
Zresztą gdzie
  • Odpowiedz
@Eteres: napisałeś że jest ZBYT taki i taki ale nie napisałeś czemu to niby ma na niego źle wpływać. Więc sam wywnioskowałem że sugerujesz że nie skupianie się na jakichś ideologiach czy modnych sprawach społecznych świadczy i jakichś zaburzeniach
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Napisałem, że może świadczyć, ale nie musi. I nie na ideologiach, tylko na czymkolwiek innym, niz on sam.
Tak samo jak skupianie się wyłącznie na sobie nie świadczy jednoznacznie o normalnej psychice.
  • Odpowiedz