Wpis z mikrobloga

Poprzednie fragmenty na tagu #ewangeliaswjanusza

Pojmanie Janusza.

Gdy On jeszcze mówił, oto nadszedł Areczek, jeden z Dwunastu, a z nim wielka zgraja z długopisami i notesami, od arcyurzędników i starszych skarbówki. Zdrajca zaś dał im taki znak: „Ten, któremu się ukłonię, to on; Jego pochwyćcie!”
Zaraz też przystąpił do Janusza mówiąc: „Witaj, Szefie!” i ukłonił się. A Janusz rzekł do niego: „Przyjacielu, po coś przyszedł?”
Wtedy podeszli, okrążyli Janusza i zatrzymali Go.
A oto jeden z tych, którzy byli z Januszem, wyciągnął rękę, dobył paleciaka i rozpędziwszy go przejechał stopę urzędnika. Wtedy Janusz rzekł do niego: „Schowaj wózek swój do chłodni, bo wszyscy, którzy wózek rozpędzają, od wózka idą na zwolnienie.
Czy myślisz, że nie mógłbym poprosić szwagra mojego, a zaraz wystawiłby Mi więcej niż dwanaście faktur? Jakże więc spełnią się Pisma, że tak się stać musi?”
W owej chwili Janusz rzekł do tłumów: „Wyszliście z notesami i paragrafami jak na zbójcę, żeby Mnie zniszczyć. Codziennie zasiadałem w klimatyzowanym biurze i dokładałem do interesu, a nie sprawdzaliście Mnie. Leczy stało się to wszystko, żeby wypełniły się pisma urzędników”.
Wtedy wszyscy magazynierzy opuścili Go i wrócili do roboty.

#januszalfa #januszex #heheszki
Pobierz BulgarskiTaboret - Poprzednie fragmenty na tagu #ewangeliaswjanusza

Pojmanie Janus...
źródło: comment_1658219851ZmWmg07myYPMxE7bcrCZYM.jpg
  • 2