Wpis z mikrobloga

Taka tylko informacja.
Jest teraz ten cały trial 7-dniowy dla kont, które nie mają aktywnego PS Plusa.
Niestety, nie ma możliwości zrobienia czegoś takiego, że robicie nowe konto, podpinacie Revoluta i gracie na głównym koncie.

Za czasów PS Now (czyli robienie np. brytyjskiego konta) dało się pobrać grę na dysk, a potem grać w nią z dowolnego konta w konsoli.

Zostaje tylko opcja nowe konto -> podpięcie Revoluta -> pogranie 7 dni i wtedy co najwyżej kolejne nowe konto z innym Revolutem, ale bez save'ów z poprzedniego konta.

#sony #ps4 #ps5 #psplus
  • 14
@Jestemkoksupotezny Tak, ale jeśli np. nie zdoła się przejść gry w 7 dni, albo chce się zbierać trofea na głównym koncie (przy PS Now tak można było - bierzesz grę z drugiego konta, przechodzisz na głównym i robisz platynę), to teraz tak się nie da. O tym jest ten post.
@Hermen_Hulst No nie wiem, mam inne zdanie. Mam zakupionego PS Plusa (standardowego, kupiony dawno temu) na czas,, chciałem przetestować kilka gier, w tym emulację PS1 czy streaming PS3.
Ja jako wieloletni klient z głównego konta nie mam możliwości przetestowania 7 dni wyższego tieru, zaś konta nie mające nigdy/obecnie PS Plusa - mogą.
Nie wspominając o osobach, które na przykład mają wykupionego standardowego Plusa na kilka lat do przodu, gdzie upgrade ich kosztuje
@rockydoggy: Mi tam lotto trofea na PS, ale rozumiem jak ktoś tam chce to zbierać. Mi wystarczy przejść główny wątek ewentualnie jakieś poboczne zadania. Dobrze, że dali tego triala, bo za darmo wszystko można ograć nawet nie trzeba wydawać 1 grosza. Szanuje za to.
bierzesz grę z drugiego konta, przechodzisz na głównym i robisz platynę), to teraz tak się nie da. O tym jest ten post


@rockydoggy: mijasz sie z prawda. Dotyczy to jedynie gier z chmury. Jesli sciagniesz gre na dysk (wiec gry z PS5 czy PS4 to obejmuje) to mozna grac na dowolnym koncie na konsoli, czyli DOKLADNIE TAK DAMO JAK BYLO Z PSNOW.

Nie wprowadzaj ludzi w blad.

A u ciebie to
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota Opcję Offline Play mam włączoną na głównym koncie, jak również na nowym z trialem PS Plus. Była domyślnie włączona od kiedy przeszedłem na PS5 w 2020.
Więc powtarzam, nie działa zarówno jak Offline Play jest włączone lub wyłączone. Najwyraźniej system wykrywa, że "jest to gra z licencji trial, więc nie odpalisz".
@Jestemkoksupotezny @Hermen_Hulst
@HumanBeing
@radlin99
@patoologiaa
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota

Mały update. Kupiłem premium na głównym koncie i wtedy można grać w gry z PS Plusa na innych kontach (to co kolega wyżej pisał z ustawieniem "Offline Play").
Wychodzi na to, że ustawienie to nie działa w przypadku wzięcia wersji trial 7 dni. Więc jak macie kupiony normalnie PS Plus Essential/Extra/Premium, to inne konto może normalnie korzystać tak jak było do tej pory, ale konto trial