Wpis z mikrobloga

Bylibyście zainteresowani fabułą czwartego sezonu the boys? Bo tak się składa, że właśnie skończyłem oglądać trzeci i znam już całą fabułę następnego, ale dajcie tak ze 100 plusów na zachętę, bo nie wiem czy dużo tu hardcorowych fanów

btw. props dla twórców za to, że wszystkie postacie tam są psychopatami, a tylko i wyłącznie "aszli" sprawia, że ma się ochotę #!$%@?ć jej głową o krawężnik xd
#theboys #seriale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

props dla twórców za to, że wszystkie postacie tam są psychopatami, a tylko i wyłącznie "aszli" sprawia, że ma się ochotę #!$%@?ć jej głową o krawężnik xd


@Lefty: Plusik tylko za to. Trafione w punkt. W Fear of the walking dead gra jeszcze bardziej #!$%@?ą postać. Ta poczwara jest tak paskudna, że się zbiera na wymioty, a kiedyś tutaj zjeby z wykopu komentowały, że ładn i spoko.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Goralniskopienny316
@weshu napiszę w spoilerze, żeby ktoś kto nie obejrzał trzeciego sezonu nie miał zepsutej zabawy


1 para francuz kimiko zostanie rozdzielona przez śmierć jednego z nich (pewnie jakoś w połowie lub 2/3 sezonu jako dołek tuż przed
  • Odpowiedz
@Lefty
1 no to na sto pro
2 wydaje mi sie ze zabije matke i ojczyma, dzieki czemu corka bedzie nienawidzic supkow, tak jak on teraz nienawidzi (mam nadzieje ze to nie bedzie furtka do sezonu 5)
3. To jest najciekawszy watek. Nie mam zielonego pojecia jak sie potoczy, ale nim sie jaram strasznie. Maja naprawde spooore pole do popisu tutaj.
4. A to najnudniejszy watek xd licze ze beda w jakis sposob walczyc przeciwko sobie, malo realne, ale z drugiej strony to the boys xd
5. Zgadzam sie ze zginie. Ale wydaje mi sie ze jego smierc sprawi wiecej zlego niz dobrego w jakis sposob. Tzn obroni kogos zlego, zeby ratowac swiat przed kims wg niego gorszym, a w rzeczywistosci bedzie na odwrot. I mozliwe ze tym zlym bedzie pan H, ktoremu od supermocy odwali. Licze ze ktos z dobrych, okaze sie
  • Odpowiedz