Wpis z mikrobloga

Spodobała mi się odpowiedź Konopa na zarzut odnośnie rejestracji konkursu czy tam loterii, rozdania tego 1000 PLN. Oczywiście nie odpowiedział tylko przyczepił się do tego że on potrafi z własnej kieszeni widzowi 1000 zł dać a ten druid tylko tworzy konkursy by zarobić na ppv. Tak jak napisałem na zarzut czy zarejestrował konkurs nie odpowiedział xd. Szczerze obaj są siebie warci manipulacja po całości z obu stron. #wardega #famemma
  • 6
@Minereq nie, chodzi mi o to że zarzut Wardęgi był taki czy zarejestrował losowanie? Odpowiedział wardendze żeby pokazał papiery na konkurs z rękawicami fame i ppv a na pytanie nie odpowiedział. Typowe odpowiadanie pytanie na pytanie.
@lubiep: Zarzut Oskarka był taki, że druid to hipokryta, bo ściga innych o łamanie prawa, a sam organizuje sobie nielegalne losowania udając że to konkurs i jeszcze zarabiał na tym.
Druid odpowiedział pytaniem na pytanie i zestawił to z losowym kaflem Oskarka dla widza.

Z punktu widzenia prawa oboje je złamali. Tak jak każdy streamer na live, twitchu i każdym losowym konkursie na fb robiąc podobne darmowe losowania z nagrodami. Tylko
@lubiep: https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/872185,mala-loteria-fantowa-wymaga-zgloszenia.html
Wygląda na to ze Konop jest winny braku zgłoszenia loterii a Wardęga być może braku uzyskania zezwolenia na taką loterie. Wszystko zależy od tego ile warte są te rękawice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na podstawie art. 70 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 2094 oraz z 2021 r. poz. 802 i 815) ogłasza się, że