Wpis z mikrobloga

Mam takie marzenie, że jak już Mistrz się rozprawi z Karaczanami, to żeby nagrał w blaszanym dojo, z jednym z nich taki film jak Karmowski nagrał ze swoim hejterem.

W sumie to mu dobrze idzie skoro są jakieś pozwy na konkretne osoby i przesłuchania. Karmowski się męczył z jednym gościem z fb prawie 10 miesięcy. Bazyliszek za #!$%@? okna kogoś złapała? Raczej nie. Chajzer ze memy z Szydło kogoś złapał? Chyba też nie, skończyło się na udawaniu głupka "ja nie wiem o co chodziło z tym memem, był śmieszny, bo Chajzer do Szydło podobny" z tego co pamiętam. Co do innych akcji typu ten nastolatek, który się powiesił na sznurówce czy samobój jakiejś blogerki to mimo wielkich afer w mediach też chyba nic w związku z tym nie wynikło.

Wniosek jest prosty Mistrz naprawdę jest Bogiem.


#wszechstronnymistrz #karachan
RobieZdrowaZupke - Mam takie marzenie, że jak już Mistrz się rozprawi z Karaczanami, ...
  • 2
  • Odpowiedz
@PiSudczyk: to jest wlasnie ciekawe, ze myslac ,,o jestem anonimowy" to wgrywaja jakies skrypty ktore pewnie wiecej telemetrii maja niz im sie wydaje.

W zyciu i necie trzeba po prostu uzywac mozgu liczac aie z konsekwencjami bo zawsze to ktos kogos wyda albo ,,przypadkowo to udostepnilem"

To tak samo jak z tym tele, gdzie mial byc super bezpieczny a to fake jak cholera bedaca sprytna pulapka bagiet.
BananowyKochanek - @PiSudczyk: to jest wlasnie ciekawe, ze myslac ,,o jestem anonimow...
  • Odpowiedz