Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,

Przychodzę z pytaniem czy wiecie gdzie można dokupić jedną słuchawkę bluetooth, czy jest jakiś sklep który oferuje taką usługe?

Chodzi mi o ten model: https://www.euro.com.pl/sluchawki/xiaomi-sluch-mi-true-wireless-earbuds-basic-2.bhtml?gclid=CjwKCAjwoMSWBhAdEiwAVJ2ndtZaT7KlOBMpk1M23jZ-v0OX6L5NZrdcRGJY-S6hpOt8WBMkM1sq1BoC4wkQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Niestety jedną pies mi zeżarł a nie chcę kupować nowego zestawu skoro powerbank i jedną słuchawkę mam całą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#xiaomi #sluchawki #bluetooth #wrednypies
  • 14
@Jachnucy Subiektywna opinia, a w tym momencie bardzo subiektywna opinia (brak porównania z innymi modelami) nie daje żadnej wartości informacyjnej o samych słuchawkach. Daje jedynie informacje o Twoim postrzeganiu słuchawek, co w żaden sposób nie da się zweryfikować i przełożyć na ocenę samych słuchawek.
@Jachnucy No i ten obrazek dobitnie podkreślił, że ni #!$%@? nie wiesz o czym piszesz xD Ja nie mówię o guście, bo można lubić gówno, tylko właśnie o określeniu co tym gównem jest. Może to zrozumiesz... Na obrazku masz dwa rodzaje czekolady, a nie czekoladę i gówno xD
@Jachnucy Bo mogę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Testowałem te słuchawki w porównaniu do kilkunastu innych par słuchawek TWS i nikomu bym ich nie polecił. Poza tym, nikt nie sprzedaje pojedynczej słuchawki z tego zestawu.