Wpis z mikrobloga

@Hypeman: Patrząc na jego obecne umiejętności to TOP10 bramkarzy na świecie, a w tym FMie dobrych bramkarzy jest jak na lekarstwo. Niech kasuje jak za zboże, pieniędzy i tak nie mam na co już wydawać, a przynajmniej jest spokój w defensywie.
@Jednobrewy: O wtf, to bramkarz :) Ale zarobki w miarę niskie, tylko ten bramkarz się wyróżnia. Z tego co pamiętam, to mam kilku graczy z płacą na poziomie twojego drugiego od góry zawodnika.
@Jednobrewy: No i wartości pilkarzy bardzo niskie w porównaniu do zarobków. Dajesz rady spinać budżet w polskiej lidze?

Edit. Ok, na szybko policzyłem: tygodniowo idzie około 600 tys. Euro, budżet spokojnie do spięcia. Nie wiem tylko jak udało Ci się podpisać taki duży kontrakt z bramkarzem.
@saviola7: Budżet bez problemu, mam 100+ mln euro na koncie, a przed podpisaniem nowego kontraktu z bramkarzem miałem około 70mln na transfery i 1,2mln miesięcznie budżetu płacowego wolnego. Z nim wyszła głupia sytuacja, bo uparł się na klauzulę odejścia i po zakończeniu okienka Arabowie się po niego zgłosili. Zaproponowałem od razu mu nowy kontrakt, bo zostałbym na lodzie. Zarabiał jakieś 50-60k miesięcznie, zażyczył sobie ponad 1,1mln, ja mogłem mu zaoferować niespełna