Wpis z mikrobloga

Jaki jest aktualnie godny następca zasłużonego Amazfit BIP? Swojego noszę od 2018 roku i choć bateria nadal długo trzyma, to ekran już mryga przy podświetleniu, pojawiają się ciemniejsze plamy, były nawet białe plamy, które wyglądały jak jakieś wypalenie ekranu ale stopniowo się zmniejszały aż zupełnie zniknęły xD Utrzymywanie połączenia z telefonem też już kuleje.
Chciałoby się już coś nowego.
Ktoś wymieniał ostatnio na coś w granicach 200zł?
Tyle tego teraz jest, że cholera wie co wybrać, a "recenzje" na YT odnośnie każdego szrotu sprowadzają się do stwierdzenia, iż dany produkt jest bezkonkurencyjny w swojej półce cenowej.
Dobrze jakby korzystało z tej samej aplikacji (akutalnie jest to Zepp Life)
#smartwatch #xiaomi #miband #amazfit #amazfitbip #zakupyzchin
kaczek93 - Jaki jest aktualnie godny następca zasłużonego Amazfit BIP? Swojego noszę ...

źródło: comment_1657823388joyhuLWdI7krBLftohbohF.jpg

Pobierz
  • 5
Właśnie staję przed podobnym dylematem. Właściwie potrzebuje tylko i wyłącznie powiadomienia. Nie interesują mnie aktywności sportowe, gps, sterowanie muzyką czy inne pierdoły. Bip był/jest dla mnie rewelacyjny, ponad 30 dni na ładowaniu, czytelny ekran na dworze, minimalistyczna wgrana przeze mnie tarcza...nie potrzebuję nic więcej. mam wrażenie, że obecnie nic nie ma w podobnym stylu. Chyba, że się mylę? ;-)