Wpis z mikrobloga

Ostatnio coraz więcej sponsorowanych postów z Morawieckim na moim Facebooku. Reklamy promujące premiera na Facebooku są opłacane przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, czyli z naszych podatków. Postanowiłem zapytać KPRM o koszty wszystkich opłaconych przez nich reklam od początku roku. Plusujących wpis chętnie zawołam jak uzyskam odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazpisu #dobrazmiana #morawiecki
Cukrzyk2000 - Ostatnio coraz więcej sponsorowanych postów z Morawieckim na moim Faceb...

źródło: comment_1657822562rnplcktZXtdUsM932fQKHv.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 412
@Cukrzyk2000:

Dostaniesz taką odpowiedź:

Proszę pana szanowni państwo,

Jan Paweł Drugi. Pana tuskopytanie putinopytanie jest rosyjskie i niemieckie i pisane pod dyktat rosyjskiej Merkel i nie jest dobre dla dobra Polski i Polaków i narodu polskiego.

Żołnierze wyklęci.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Cukrzyk2000: watch dog pytało bodajże o to kto prowadzi fejsa Pinokia to nikt nie był w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Już to widzę jak ta ferajna odpisuje, że to z Twojego podatku tu dobry przekaz leci
  • Odpowiedz
: Łap plusika, ale i tak coś czuję, że nie dostaniesz


@Kolorowezworki: Jeśli podał swoje pełne dane to dostanie odpowiedź jaka powinna być na każde zapytanie publicznie. Ja kiedyś po pijaku napisałem coś w stylu "gdzie moja emerytura" do kancelarii premiera i dostałem odpowiedź listownie na 5 stron, podpisane bodaj szef kancelarii premiera, wówczas Grabarczyk
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Stawiam na takie dwie odpowiedzi:
1. kancelaria zleca prowadzenie profili jakiejś firmie marketingowej i a to ile ta firma wydaje na reklamę to tajemnica handlowa;
2. opcja to zero pln :D

Daj znać, gdy dostaniesz odpowiedź
  • Odpowiedz