Wpis z mikrobloga

Nie no wróciłem własnie z nowego #thor i co oni #!$%@? to ja nawet nie.
Nie dziwi mnie tak niska ocena jak na Marvela.
Ogólnie ostatnio coś słabo im idzie. Jak nie słaby Dr Strange (czy tam bardziej film o Wandzie XD) to teraz to.

Spojlery będą

Pomijam kwestie ideologiczne bo osoby odpowiedzialne za grupkę dzieciaków z Asgardu zebrały chyba dzieci z całego świata. Jakby tak je ustawić w rzędzie to nie byłoby ani jednej z takim samym kolorem skóry, od najjaśniejszego do najciemniejszego. Lesbijki są, geje są i to z kamienia XD Baby jak zawsze OP, Jeszcze te napisy że Jane jest "vikingdżynią" albo "Thorczynią" co to #!$%@? jest XD Aż ona sama w pewnym momencie powiedziała: "Dla Ciebie jestem panią Thor" XD

Czułem się jakbym oglądał parodię filmów z Thorem. Humor był mega dziwny.
Z filmów o superbohaterach zaczynamy dostawać jakieś głupie komedie z bardzo przerysowanymi postaciami.
Raz poważnie (rak, śmierć córki) by za chwilę żartować że Thanos zniknął połowę ludzi hehe
Gruba Hela i umierający Odyn podczas przedstawienia, Korg opowiadający śmieszną bajeczkę o Thorze któremu ginie cała rodzina i jego planeta.
Patrzcie jaki mam śmieszny głośnikogranat hehe
Kozy drące mordę pół filmu
Pluszak walący piorunami z oczu, mega zabawne ( )
Nie trafisz do Valhali ale twoja ręka tam trafi hehe
Rozbierzmy Thora przy wszystkich ludziach na arenie. Ciekawe czy jakby tak rozebrali Natalie Portman to by ludzie się tak śmiali czy to już byłby gwałt XD
Ogólnie już poprzednia część była napisana w podobny "śmieszny" sposób ale teraz przeszli samych siebie.

Jane po prostu zdobyła sobie moc Thora, w zwiastunie ją pokazali więc co? Nie trzeba było już pokazywać co i jak się stało? XD Mogli pokazać jak się zmienia, młot był pilnowany przez ochronę i co? Nic XD Następna scena to już walka po kilku miesiącach od momentu w którym zamknięty młot trzęsie się w zamknięciu XD

Czemu nie pokazali jak Gorr zabija bogów? Tylko same trupy. Tak ciężko było poświęcić z 5 minut na walkę z bogami?
Kolejna dziecięca postać wprowadzona. Czy oni mają zamiar stworzyć jakichś młodych avengersów czy po co te wszystkie dzieci co film są wprowadzane?

#marvel #film #kino #filmy #mcu #disneyplus #avengers
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuwuzela1: przecież nawet obecna faza nazywa się "The Multiverse Saga". Multiverse czy multikulti, co za różnica. Wakanda w moim sercu, nigga.