Wpis z mikrobloga

Alwaro co obraca panienki z calego swiata tez tak rozpala wasza #!$%@? wyobraznie czy tylko z kobietami to dziala ?


@Dragimir: O Alwaro nikt nie pisze artykułów ani nie stawia go za wzór do naśladowania ;) Mi tam ryba kto się z kim rucha i na jakiej wyspie, ale razi mnie promowanie rozwiązłości i stawianie takich osób na świeczniku. I nie chodzi tu tylko o kobiety, ale o facetów również (mam
Alwaro co obraca panienki z calego swiata tez tak rozpala wasza #!$%@? wyobraznie czy tylko z kobietami to dziala ?


@Dragimir: Alwaro nie pisze książek na ten temat, bo wie że wszyscy mają #!$%@? na to z kim się rucha i jak często a i on ma #!$%@? na to, żeby opowiadać o tym całemu światu.
Alwaro nie pisze książek na ten temat, bo wie że wszyscy mają #!$%@? na to z kim się rucha i jak często a i on ma #!$%@? na to, żeby opowiadać o tym całemu światu.


@Hatespinner: przeciez cala ta zabawa to kwestia kasy - nie jest jedyna ktora wyjezdza na 'sex wakacje' ale robi w okol tego skandalizujaca otoczke zeby sprzedawac ksiazke