Wpis z mikrobloga

@xcGM: Też się kiedyś zastanawiałem nad takim samym problemem i stwierdziłem że najlepiej zanieść buty do szewca. Elegancko mi to naprawił za bodaj 15 zł, ale nie pytałem co konkretnie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj największym problemem będzie znaleźć szewca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Kupić w końcu jakościowe buty firm obuwniczych typu ecco, geox etc. i zrezygnować z przepłaconych 18285884281 razy badziewi tego typu
  • Odpowiedz
@xcGM zawiązywać i rozwiązywać sznurkowki przy 7bieraniu i używanie rąk do zakładania obuwia zamiast wciskania pięty na siłę. To tak na początek
  • Odpowiedz
@xcGM: tez mi się tak zrobiło w jednych jordanach, zakładaj buty łyżka najlepiej xD a szewc mi wkleił kawałek twardej skóry i do dzisiaj w nich latam
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka Yes and no. Wtedy unikniesz niszczenia przy zakładaniu, ale but będzie luźniejszy i pięta będzie ocierać przy chodzeniu. Szczególnie jak masz tak szeroką stopę jak ja. Jak Hobbit
  • Odpowiedz
Nie wiem o czym jest ten wpis nigdy się to w żadnych butach nie zdarzyło, buty się rozsznurowuje zakładając i zdejmując, możliwe że to powstrzymuje niepotrzebne zużycie tego elementu
  • Odpowiedz