Wpis z mikrobloga

Niektórzy piszą że wykop zrył im mózg no mi też w sumie choć i tak zawsze byłem dziwnym dzieciakiem nieśmiałym spokojnym i zamkniętym w sobie ale dzięki wykopowi nabrałem takiej odwagi jakby większej takiego jeszcze większego #!$%@? na świat wewnętrznego #!$%@? i mogę się wyżalić też i jakby mieć kolegów których w realu nie mam ehhh i tu może ktoś mnie lubi i nie uważa za dziwaka nie to co w realu choć w sumie nie wiem czy ktoś mnie lubi nawet tutaj ale może....
#przegryw
S.....g - Niektórzy piszą że wykop zrył im mózg no mi też w sumie choć i tak zawsze b...

źródło: comment_1657496397hsQKdLOgPXKbCRQaBVsDMy.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
jakby mieć kolegów których w realu nie mam ehhh i tu może ktoś mnie lubi i nie uważa za dziwaka nie to co w realu choć w sumie nie wiem czy ktoś mnie lubi nawet tutaj ale może....


@Sajko_gang: Nas uważają za dziwaka nawet tutaj.
  • Odpowiedz
@Sajko_gang: nie wiem czy też tak mieliscie, ale dużo sie zmieniło na lapsze w moim podejściu, jak uświadomilem sobie że nigdy nie będe dynamiczniakiem, a nawet nie chce nim byc.

miedzy innymi dzieki wypokowi zaczalem dostrzegać ludzi podobnych do mnie ktorzy mniej czy bardziej szczęśliwie sobie żyja i maja #!$%@? w te dynamiczniackie idealy
  • Odpowiedz