Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@estepeciok: która nie istnieje xD obrzydzenie do czegoś to nie fobia.

Dla przykładu lęk przed wysokością to nie jest to, że będąc na dachu bez zabezpieczenia odczuwasz niepokój.
  • Odpowiedz
@AceCombat__dziewiec0: Nie wiem czy o to chodzi koledze wyżej, ale fobia musi spełniać kryteria lęku, obrazki truggerujące to, co powszechnie nazywamy trypofobią u większości ludzi wywołują jedynie odrazę. To jest powszechnie odczuwane uczucie obrzydzenia wobec niektórych obrazków, a nie formalnie opisana jednostka chorobowa łapiąca się pod definicję fobii.
  • Odpowiedz
@TzK_: Jakby ktoś nie wiedział. Szczęśliwa rodzinka? Ten koleś zamordował swoje córki i żonę w ciąży i wrzucił do zbiorników z ropą na pustyni, bo zamarzyła mu się inna dupa. Kilka godzin potem ściemniał przed policją, szukającą żony i dzieci jednocześnie smsował z kochanką.
  • Odpowiedz
@bary94pl: nie powiedziałabym bo już za dziecka miałam problem z patrzeniem się na dziury. Pamiętam do dziś jakie ciarki mnie przechodziły gdy zimą widziałam "dziury w śniegu" np pod drzwiami gdy topniał śnieg i kapała woda z gałęzi.

A koleżanka z przedszkola zastanawiała się czy jej nie lubię bo nie chciałam przychodzić do niej do domu, a to tylko dlatego bo w salonie stały takie dziwne suche kwiaty z nasionami
  • Odpowiedz