Wpis z mikrobloga

Mam taki problem. Pad się uruchamia, wygląda na to, że jest połączony z konsolą (jeśli wyłącze pada i konsole, a potem nacisne "XBOX" przycisk to konsola się uruchamia). Natomiast po tym już nic nie działa. Strzałki, przyciski, jedyne co mogę zrobić to trzymać tak długo X ponownie, żeby pad się wyłączył. Tak samo jak drugi padem wyłączę konsole to od razu wyłączają się oba pady (łącznie z tym, który poza tym nie działa). Jakieś pomysły co może być problemem?
#xbox
  • 7
  • Odpowiedz
@chicken216: próbowałem, nic nie daje, pad się świeci, ale konsola w żaden sposób nie reaguje na wciskane przyciski. Jedyne co mogę zrobić to włączyć xboxa tym przyciskiem X, ale potem 0 reakcji, nie mogę już wyłączyć konsoli itp, bo później już na ten przycisk nie reaguje
  • Odpowiedz
  • 0
@chicken216: Przetestowałem dodatkowo na telefonie i remote play - wszystko działa jak należy. Tylko xbox totalnie ignoruje mojego pada, nie pozwala mi się zalogować na użytkownika No dosłownie żadnego sygnału (poza włączeniem x box) nie przyjmuje od tego controller.
  • Odpowiedz