Wpis z mikrobloga

mam od 8 lat ATH-AD500X i zaczynam myśleć o jakimś upgradzie, w jaki przedział cenowy bądź konkretne modele warto celować, żeby zmiana w ogóle miała sens, jestem zadowolony z tego jak grają i w sumie nie mam konkretnego powodu dlaczego myślę o zmianie, jedynie wymieniałem w nich kabel
#sluchawki #audio
  • 5
@L3gion Co za bzdura xD
Kilka lat temu kupowałem sobie AD900X nowe z Japonii za ~650zł już ze wszystkimi opłatami. Ta cena za te słuchawki była spoko, ale jeśli miałbym kupować je za cenę w Polsce to wybrałbym coś innego.
@Xaridov No to jeśli nie masz powodu to pytanie, po co wymieniać? Chyba, że chciałbyś słuchawki o innym charakterze, strojeniu. Upgrade może oznaczać wiele rzeczy, więc konkretniejsze info by się przydało.
@fexxer: też zamawiałem swoje AD500X w 2014 z Japonii i wyszły za 360 zł, ciężko jest mi się określić czego szukam w słuchawkach, bo nie znam terminologii, po prostu zacząłem ostatnio dużo częściej i więcej słuchać muzyki , więc pomyślałem, że mogę przenieść to na wyższy level zmieniając słuchawki po tak długim okresie, szukałbym czegoś brzmiącego podobnie, ale obiektywnie lepszego xd zastanawiając się w jaki budżet/model celować, żeby ta zmiana była