Wpis z mikrobloga

@Issac: Fajne ale widzę kilka problemów:
- by grać legalnie i tak potrzebujesz switcha i kupionych gier
- będzie trzymać na baterii tyle co switch v1 albo gorzej
- większość gierek nie będzie działać idealnie
- steam deck wyje przy obciążeniu
  • Odpowiedz
@Issac: ja często giercuje po za domem np w tramwaju, w pociągu itd. Czas pracy na baterii to dla mnie byłby duży minus. Zresztą na v1 to nawet grając w domu #!$%@?ł mnie czas pracy v1 xD
  • Odpowiedz
@Issac: OLED dalej ma o wiele lepszy ekran, odłączane kontrolery, jest o wiele bardziej kompaktowy... A jeśli czas pracy na baterii i głośność chłodzenia nie jest dla ciebie problemem to w sumie się człowiek zastanawia po co ci konsola przenośna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: Joycony które były dla mnie za małe i musiałem miec gripa.
Gram na sluchawkach oraz z bliskością 230V.
Handheld panie ferdku, mòwi to Panu cos ?
  • Odpowiedz
@Issac: Poczekaj na steam decka sam mam V1 potem kupiłem OLEDa przyszedł steam deck No i… mam v1 i oleda na sprzedaż ;) naprawdę w najgorszych momentach steam deck na emulacji wytrzymuje tylko 2,5h grania na to rozwiązanie polecam powerbank baseusa 30k 65W
  • Odpowiedz
@Kryspin013: steam deck wyje przy obciazeniu - mnie tam nic nie wyje.


@PhobosX: absolutnie w każdej recce w necie zwracają uwagę, że wiatrak pod obciązeniem jest bardzo słyszalny nawet pod średnim obciążeniem ale u ciebie jednego ten problem nie występuje xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Widzisz ty ogladasz recki a ja mam w reku. Ogladaj recki z przed 3 miesiecy gdzie pewnie goście mieli stary fan i doradzaj na temat sprzetu którego pewnie nawet nie dotykałeś - a tymczasem updaty do softwer'u wychodzą co kilka dni, łącznie z updatem krzywej wiatraka.
  • Odpowiedz
Ogladaj recki z przed 3 miesiecy gdzie pewnie goście mieli stary fan i doradzaj na temat sprzetu którego pewnie nawet nie dotykałeś


@PhobosX: ziom, ja mówię np o recce archona, gdzie on steam decka dostał jakoś 2 tygodnie temu dopiero i sam zwracal uwagę jak dużo się zmieniło po aktualizacjach.
  • Odpowiedz