Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od kiedy nie ma już programu lojalnościowego na
#circlek?, powiadomili by wcześniej przynajmniej że już nie ma punktów za zakupy na stacji i tankowanie oraz stałych rabatów na paliwo. Co 5 hotdog gratis też już wyparował.
#zalesie
  • 18
To jest ogolnie tak, ze mozesz wykorzystac dwa takie vouchery w ciagu miesiaca. Wiecej nie dają. Zawsze przy płatnosci trzeba dawac karte/aplikacje. Jesli przyznano Ci voucher to bedzie on widoczny dla Ciebie w aplikacji juz teraz. Jezeli spelniles wszystkie warunki do otrzymania vouchera a go nie masz to polecieli w bambuko z Tobą :D
A i nie ma problemu, jakbys jeszcze mial jakies pytania co do Circle to w miare mojej wiedzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sysiek94: ja o tym wiem bo od dawien dawna (pewnie rok albo dłużej, nawet nie pamiętam od kiedy jest ten 10gr rabat z kartą) miałem te rabaty 10gr/l przy każdym tankowaniu (a tankuje 2x w miesiącu akurat), zawsze z apką/kartą, dlatego mnie to zdziwilo że w tamtym tygodniu nie dostałem a i na apce vouchera już też nie widać. Cusz, nie wiem czemu.
@parys88: Wczesniej bylo lepiej w poprzedniej edycji, bo mozna bylo w ciagu miesiaca do 4 razy dostac rabat w miesiacu. Teraz dwa. A Ty nie dostales w ogole, skandal! Na aplikacji jest historia transakcji, jedziesz z nimi! :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sysiek94: no jest historia, ale co mam z tym zrobić? Ewentualnie mogę się spytać następnym razem przy tankowaniu dlaczego nie mam voucherów na paliwo i tyle :-)
Bardziej myslalam do odwołania sie do Circle. Jakis kontakt na fb, czy gdzieś z neta. Bo na stacji to Ci raczej nie odpowiedzą nic konkretnego ;D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sysiek94: ale ogólnie to słabo teraz, wcześniej byl przyjnjamniej któryś hotdog gratis czy cus a teraz to ciężko im będzie klientów zatrzymać, do tej pory to za punkty chociaż scyzoryki victorinex'a sobie wybierałem czy siekierki fiskarsa :D
No dokladnie. Hot dog gratisowy, czy kawa to byly super prezenciki dla klientow. A o nagrodach z katalogu nie mowie nawet :(. I powiem Ci, ze myslalam, ze ludzie odejdą, nie beda zaciekawieni nową ofertą. Ale nie... Tzn na pewno jakas czesc ludzi odeszla, ale jednak ludzie są mega napaleni na te rabaty i ciągle tylko slysze 'a mam tam jakis rabat?'
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sysiek94: ja tu w sumie tankuje od ponad 10 lat, jeszcze jak był statoil wcześniej, nie mówię że to dla punktów, nagród czy rabatów czy coś, bo to w sumie wszędzie było, a tankować i tak i tak trzeba a u mnie ceny wszędzie takie same praktycznie, także nawet ze względu na cenę nie wybierałem stacji (no, ale na circle wg mnie są najlepsze hot-dogi), ale teraz jak nawet tej głupiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sysiek94: Ej a tak teraz sobie przypomniałem. Nie wiem jakie możliwości mają kasjerzy i co mogą a co nie na koncie klienta ale.
Z 2 tyg temu kupowałem hotdoga i wyskoczył na niego jakiś rabat (na wyświetlaczu z ceną tez mi pokazywało) i babka nie potrafiła go aktywować/zatwierdzić czy coś bo niby go pokazywało ale nie puszczało dalej i próbowała tak ze 3 razy, w końcu finalnie go wywaliła bo nie
Teraz to nawet napój 0,85 zabrali za 200 litrow jedyne co zostało to kawa i cos do zjedzenia. A pamiętam dobre czasy jak była kawa jakieś amku i pepsi lub Lipton i energetyk. Ciekawy jestem teraz co pierwsze zabiorą kawe czy do zarcia cos. I ciekawy jestem tych mega dużych cięć. Czym to spowodowane czy to przez inflację czy jak. Jedyny plus to szef cos dorzuca do wypłaty z paliwa ale jeszcze