Wpis z mikrobloga

@basalyk44: Ok to niech będzie ta baba. A skile mam na pasku 12345 bo już grałem chwile to moge to pozmieniać jakos żeby było bardziej koło wsad?

Plus jak się tam walczy bo są jakieś kombinacje i tymi staram się bić np rmb+shift ale wtedy nie używam tych skili z 1234?
@basalyk44: Wiem, ze post sprzed tygodnia, ale jeszcze dodam ze gra mocno premiuje tworzenie altów, jak sobie zrobisz druga postac i ci sie bardziej spodoba to nic nie stoi na przeszkodzie zeby z niej zrobic maina bo wiekszosc itemkow mozna bez problemu przenosic ʕʔ
@pavlovs_dog no i fajno, pamietaj ze jest jeszcze kod HEID-ELBA-LL20-2209 ktory daje ci itemek ktory wymienia expa, sloty, udzwig i skill pointy miedzy dwoma postaciami wiec bez problemu mozesz zrerollowac twoja glowna postac :P

@pavlovs_dog: dostaniesz itemasa dzieki ktoremu bedziesz mogl zamienic ww rzeczy pomiedzy postaciami
jak masz na przyklad lvl 50 z 25 slotami w eq (bo chyba od tego dopiero mozna swapowac lol) zerka i lvl 57 strikera z 100 slotami to po uzyciu tego itemka zerker dostanie 100 slotow i 57 lvl a striker 50 slotow i 56 lvl xD

tak jakby zamieniasz ich klasami, w opisie bedzie wszystko napisane (ah, itemki
@pavlovs_dog: tak tylko ze ten itemek jst jednorazowy i nie da sie go aktualnie kupic w cash shopie wiec lepiej byc pewnym ze na pewno chcesz zmienic klase :P

also przy wyborze postaci na prawo masz cos takiego jak trial, tam mozesz se stworzyc postac na 61 lvlu z odblokowanymi wszystkimi skillami (4000 skill pointow masz) i mozesz sobie posprawdzac jak sie gra na awakeningu i succesion (u merczantat kupujesz za