Wpis z mikrobloga

@KapitanJaszczurka: Parę państw już zakazało rozmnażania tych potworków (Holandia i Norwegia na pewno). Jak jeszcze rozumiem rasy, które cieszą się ogólnie dobrym zdrowiem i zasadniczo wiele im nie dolega, to pies dla którego egzystencja jest wiecznym bólem jest dla mnie czymś niezrozumiałym.
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka
@zielona-rzapka
lub shiz tzu. Ludzie lubia smiac sie z niepelnosprawnosci. Influencerka czesto kupuje te psy, gdzie one sie mecza, maja problemy z oddychaniem, krzywe zeby. Ale hehe on tak smiesznie wyglada. Praktycznie wiekszosc tych znanych influencerek ma te niepelnosprawne psy, gdzie przejdzie 100metrow i sie biedak meczy.
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka większość mopsów i buldogów francuskich, to zaniedbane przez właściciela psy. Te psy potrzebują odpowiedniego żywienia. A większość właścicieli śmieję się, że ich piesek cały czas pierdzi, a debile nawet nie zainteresują się dlaczego tak jest.
  • Odpowiedz
@zielona-rzapka: Ja mam adopciaka, ale jakbym wiedziała, że nie będę w stanie od ręki wyłożyć gotówki na nagłe leczenie go, to nie zdecydowałabym się na tę rasę. Kocham mopsy, ale zawsze będę przeciwniczką ich hodowli.
  • Odpowiedz