Wpis z mikrobloga

Obejrzalem kilka klipow irl tego bandury aka kubanczykav2 i wczorajszego lajwa z aferek. Jaki on jest glupi i bezjajeczny XD.
Nie wiem jak mozna usprawiedliwiac jego wrzaski, pterodaktyle, wyklinanie i wyglupianie sie w sklepach. Przeciez to jest na podobnym poziomie co pranki, ktore wszyscy hejtuja, a jak ktos powie, ze "ZA MALOLATA JESZCZE GORSZE RZECZY SIE ROBILO". Nie wiem moze to ja jestem jakis odklejony ale nie darlem #!$%@? w galerii czy tam w sklepach + pragne wam przypomniec, ze ten osobnik ma ponad 20 lat.
a o "stop boks #!$%@? bacznosc" to sie nawet nie wypowiem, bo tam nawet widzialem jak niektore osobniki "hailowaly ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
i sie dzisiaj dowiedzialem, ze ten chlop jest od pamietliwego koncertu na famemma gucci luis polo cos tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 7
@CezaryKlementowicz: a najlepsze, ze mlekozyniak powiedzial, ze gdyby ktos mu do ucha wydarl tak morde, to on by sie usmiechnal... Niech ja go kiedys spotkam. Najlepiej jak by byl z nikosiem, sandra i matka. Jedza sobie spokojnie obiadek na rynku we Wrocku i wtedy wpadam ja, podbiegam od tylu i dre twarz: BOOOOOKS STOOOP, BACZNOSC #!$%@?!
Poswiecilbym sie...ten jeden raz. Pewnie smialibysmy sie tam do rozpuku, taka beka.
Gość wie ze nie ma innej perspektywy. Gdy próbował być raperem (budował sam image niebezpiecznego i trzymał się tylko ze znanymi, zero talentu, pomysłowości czy ciężkiej pracy) to został ze swoim składem doszczętnie rozyebany mu wstyd do dzisiaj o tym mowić a ile mineło. Ma parcie na sławę i pieniądze, wie ze musi trzymać z multim albo chorągiewka boxdelem nawet jeśli jest to wbrew niemu. Podejrzewam że cieszy się ze troche wystrzelil