Wpis z mikrobloga

@Raa_V: Miałem coś takiego Huawei B818-263, nie wiem tylko czy on miał 5G, ale dało się go podpiąć do zasilania z akumulatora, tylko trzeba było sobie przerobić kabelek od zasilacza. Wtyczka to nie problem bo to była standardowa wtyczka zasilacza, natomiast przy podłączaniu należało zwrócić uwagę gdzie plus a gdzie minus. Od pojemności akumulatora będzie zależał czas pracy tego ustrojstwa.
  • Odpowiedz
że jest coś kompaktowego co można zabrać też na działkę


@Raa_V: pewnie da się zrobić, ale jeśli nie ma gotowego rozwiązania to pewnie trzeba samemu coś polutować
  • Odpowiedz
@Raa_V: Baterię akumulatorów możesz złożyć z ogniw 18650, odpowiednia ilość, odpowiednio połączona da ci żądaną moc, a znowu wielkie to nie będzie. Poza tym sa dostępne takie niewielkie ładowarki solarne, sam z ciekawości zakupiłem taką i sprawdza się na podładowanie telefonu w trakcie słonecznego dnia, przy zachmurzeniu tylko utrzymuje stan baterii. Ale to jest jedna z najmniejszych, mocniejsze też są. Na działkę - jak znalazł.
  • Odpowiedz
@Raa_V: Ja mam ZTE MU5001. Kupiłem 'używany' z ebaya poniżej 1000zł, do tego extra 2 baterie z aliexpress. Na 3 bateriach powinno działać około 24h w razie potrzeby. Używam głównie na wyjazdy. Ma usb c, port ethernet, złącza na antene (tylko 5G). Działa jak złoto.
  • Odpowiedz