Wpis z mikrobloga

Macie jakiś kontakt do twitcha typu mail? Obsługa klienta nie spełni swojej roli, a chciałbym im nakreślić obecną sytuację. Mam przygotowany dość obszerny tekst z linkami do materiałów.

Podobno bannable jest działanie na szkodę innych twórców, dlatego chcę to zgłosić. Wiem, że to gówno da xD ale kropla drąży skałę.

#xayoo #twitch
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hohenheim_: masz plusika dla zasięgu, a jak naprawdę dobry tekst masz to możesz spróbować wysłać go do sponsorów zakolaka, może coś się uda, czy coś tam ruszy.
  • Odpowiedz
@Pedroo: @mainleblanc: @yksjak: Mimo wszystko napisałem do oficjalnego konta na twitterze z prośbą o przekazanie sprawy do polskiej administracji. Ponadto tą samą treść wysłałem na dwa adresy mailowe twitcha, który z jeden z nich podesłał mirek Pedroo.

Do emila z twittera również napisałem, może coś na tym się ugra. Na nic nie liczę, aczkolwiek chciałbym dorzucić cegiełkę do ukrócenia twitchowskiej polityki gangsterskiej na polskiej scenie.
  • Odpowiedz
@Hohenheim_: Dodaj posta z tym tekstem na tagu, i kontaktami które użyłeś (adresami e-mail), nie śledzę tego gowna ale chętnie wyślę to samo w odpowiedzi na niesprawiedliwość, i przypuszczam ze wiele Mirków tez. Jeżeli kropla drąży skale to wiele kropel zrobi to dużo szybciej
  • Odpowiedz