Wpis z mikrobloga

@Aurelia2021: Chocaiż obiektywnie trzeba przyznać że jakby profl hp wstawił post świat by się nie zawalił.
Ja wiem dlaczego nie zamieścili - to małostkowe, ale nie chcieli się pojawić w śniadaniówce i rozmawiać m.in. o bulimii ponoć, a w wywiadach "dziękowali" tvn za świetny montaż. Jak dodać do tego że Wujkowi Lukiemu, który być może ma na nich jakiś pomysł mocno nie jest po drodze z tvn to mamy odpowiedź (śmiertelni
@Rosalinea: myśle że to zwyczajna zazdrość o to że Zdzirowie cieszą się dużą sympatią widzów a Zmijowie po swoim końcowym występie w ogóle nie. Poza tym Zdzirowie parę razy najechali na Zmijow w wywiadach i vice versa. Ogólnie Zdzirowie obrazili się na Zmijow po emisji jak wyszło że Elizka najeżdżała ciągle na Oliwkę za plecami i insynuowaly że Zdzir udaje, tak mi się wydaje.
@Rosalinea: ale nie wiesz że takie osoby jak Eliza odwracaja kota ogonem na zawołanie i mimo że Zdzirowie mogą mieć do nich uzasadnione pretensje to zamiast przeprosic to jeszcze sami się obrażają i nakręcają niechęć w 2. strone? Tak było z Klaudia jak odpadała, Elizka jeszcze ofiarę z siebie robila mimo że jawnie nakłamała Karolinie Znam takie osoby aż za dobrze, na szczęście już nie mam z nimi kontaktu ( ͡
@Rosalinea: Wujek Luki to Łukasz Wojtyca - szara eminencja polskiego świata influ - to on stworzył Ekipę, wymyślił Friza, Wersow, Natsu i kilkudziesięciu najpopularniejszych influencerów dzisiaj w Polsce. W prawie każdym większym projekcie społeczno-internetowym maczał palce. Facet ma wielki talent do monetaryzowania wszystkiego co się sprzedaje poprzez social media - ma też udziały we wszystkich największych firmach pośredniczących w sprzedaży produktów na IG, firmach organizujących eventy społecznościowe czy firmach związanych z
@kipman1: a ten screen z posta który komentujemy to co? Przypadkiem się Elizce ręką omsknela i udostępnila? Bo rozumiem że udostępnianie chamskiego komentarza to nie atakowanie? Nie rozumiem czemu widzimy coś wszyscy jak byk a Ty tłumaczysz że jest inaczej.. chyba wszyscy tutaj potrafimy czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) robili też zaczepki w kierunku OK na tik toku ale to zapewne przeoczyłes( ͡° ͜ʖ ͡