Wpis z mikrobloga

Siema używa ktoś z Was Ipada Pro do robienia muzyki? Zastanawiam się czy jak mam SSL 2+ interfejs to normalnie mogę go podłączyć pod Ipada przez USB-c? I będzie on działał? Pytam się bo jestem totalnie zielony w Ipadach itp. Zawsze robiłem na lapku i Windows ale mobilność Ipada mnie kusi...
#ipad #apple #muzyka #produkcjamuzyki #ipadpro
  • 3
  • Odpowiedz
@kolonko: Większość małych interfejsów działa z iPadami ale wymagają dodatkowego zasilania (przez np. zasilanego huba USB). Sam uzywałem Focusrite Scarlett Solo ze starszym iPadem Air i wszystko działało ok, pod warunkiem że ładowarka była jednocześnie podpięta (używałem tego adaptera, który pozwala jednocześnie podpiąć urządzenie USB i zasilanie: https://www.apple.com/shop/product/MK0W2AM/A/lightning-to-usb-3-camera-adapter ). Czy ma to duży sens to nie wiem, bo konieczność bycia przy kontakcie mocno ogranicza mobilność. Podobno iPady Pro z USB-C mogą
  • Odpowiedz
  • 1
@kolonko zwykły ipad (ten najtańszy) przejściówka z allegro lightning -> usb i interface m-audio solo - działa z baterii, bez dodatkowego zasilania. Myślę, że pro tym bardziej uciągnie.
  • Odpowiedz