Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy o 2-3 w nocy będzie dużo ludzi na gdyńskim bulwarze. Póki co jest sporo. Sęk w tym że na hulajnodze mogę nie dojechać ( ͡° ʖ̯ ͡°) a pchać ja z powrotem to meh. W sumie 13 km na odblokowanej M365 bez dodatkowych ogniw to może być za dużo. Choć moja waga tutaj jest na plus, dziś padł rekord.
#anime #randomanimeshit #arknights #rajstopyanime src: twitter | pixiv
Pobierz
źródło: comment_1656191794QguMXmySVRrMFwxu75UT10.jpg
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nadaje_z_piwnicy: ładowanie hulajnogi powerbankiem, tego nie grali :d że też właściciele aut elektrycznych na to nie wpadli ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poważnie - hulajnoga ładuje się kilka godzin i potrzebuje zasilania sieciowego z gniazdka. Fakt że jest tam zasilacz ale tu trzeba trochę więcej niż ładowarka do telefonu.
@Nadaje_z_piwnicy: no dlatego najlepiej dołożyć dodatkowe ogniwa i w ten sposób zwiększyć zasięg. Ale mi się chce ;d Nie lubię brudzić się takimi rzeczami. Hulajka stała długie miesiące bo mi się opona przebiła a wymiana koła to chwila. Można samą detkę, ale z tym jest za dużo zabawy, a nowe koło z dętką to 7 dych. Odkręcić, zakręcić i z głowy. Dobrze, że to było tylnie, bo z przednim trudniej.
Ale
@Nadaje_z_piwnicy: mam blokadę do roweru (U-locka), bez tego taka hulajka jest bezużyteczna do celu, w której jej używam - wypady do sklepu, lekarza etc.
http://urbnews.pl/globalworth-i-e-on-polska-stawiaja-na-rozwoj-mikromobilnosci/

E.ON i Globalworth do tej pory zainstalowały jedenaście stacji przed budynkami i kompleksami wielofunkcyjnymi i biurowymi, m.in. przy: A4 Business Park, Silesia Star i Supersam w Katowicach, Green Horizon w Łodzi, Quattro Business Park w Krakowie, Tryton Business House w Gdańsku, Retro Office House, West Gate
@Nadaje_z_piwnicy: nie lubię prosić ludzi o takie rzeczy xd jak zgubiłem torbę w której były klucze do domu (i Kindle ( ͡° ʖ̯ ͡°)) to jak rozładował mi się telefon to czekałem całą noc aż otworzą cokolwiek by kupić kabel do telefonu, co okazało się bez sensu bo te stacje na USB na mieście to pic na wodę, rozwalone były. A szukać autobusu z działającą mi się