Wpis z mikrobloga

Rozmowa o potencjalnej walce Friza na aferkach

Friz: Pieniądz obecnie średnio mnie jara, dlatego skoro jesteśmy jako ekipa spółką akcyjną to mogę się podjąć takiej walki za 1,5mln akcji ekipy

__

Boxdel: czyli to jest 7,5mln złotych
Friz: No trochę więcej... ponad 8mln, ale tak jak mówię mnie złotówki nie interesują, dolary też nie...
Boxdel: Czyli można powiedzieć, że jeżeli Fame stałoby się jednym z udziałowców spółki akcyjnej
Friz: No nie do końca, bo jakby Fame stało się udziałowcem to ja bym tych akcji nie dostał... a ja chce je dostać osobiście... dla mnie to ma być

Ja #!$%@?, ale chłop ma odklejke mówi że nie interesują go pieniądze, ale chce dostać ok.8 baniek za walkę, gdzie ponoć jeszcze nikt we freak fightach nawet granicy 1 bańki nie przełamał XDDDDDDDDDDD

Jeszcze raz w skrócie: Nie interesują mnie pieniądze, dlatego chce dostać za walkę tyle ile dostali wszyscy zawodnicy z kilku poprzednich gal w sumie, czego nie rozumiecie? ( ͠° °)

#ekipa #genzie #famemma #friz
  • 34
@modeer: mimo wszystko jest to przemyślana zagrywka, bo nie dość że będzie miał te parę milionów w akcjach, to jeszcze podbije kurs akcji spółki bo przy takim jednorazowym zakupie akcji danej spółki zawsze kurs idzie do góry, więc suma sumarum zarobi na tej walce więcej niż wspomniane 7,8 mln PLNów.
Ale kto oprócz dzieci chce oglądać tego paralityka z prętami w tyłku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@modeer: Ale czego ty nie rozumiesz? Gość nie chce dostać złotówek, tylko sprytnie informuje że akcje będą więcej warte i dla niego to jest 1,5mln akcji a nie 8mln złoty. Chce zagrać trochę jak Elon z akcjami Tesli itd. Promuje swoją firmę na giełdzie. A co z tego że nikt bańki nie przekroczył? Każdy ma swoją cenę, ty czy ja, czy większość wykopków wyszła by za 100k, a jak masz swoją
@Outmare: a to nie wogole jakaś spekulacja giełdowa? Gość bierze pod uwagę wziąść udział w najgłośniejszym wydarzeniu w sieci biorąc pod uwagę jego pozycje w zamian za akcję własnej spółki. Teraz dzięki rozmowom o tym że to możliwe może wpłynąć na cenę akcji poniekąd
@ziko100: Nie siedzę w tematach giełdowych więc nie wiem, ale wydaje mi się że tak. Pytanie jak do tego podejdzie KNF który na tym siedzi. Dlatego porównuje to do Elona który sobie twitterami potrafił zmieniać cenę różnych akcji ( przynajmniej tak to pamiętam )
@modeer: Ale czego ty nie rozumiesz? Gość nie chce dostać złotówek, tylko sprytnie informuje że akcje będą więcej warte i dla niego to jest 1,5mln akcji a nie 8mln złoty. Chce zagrać trochę jak Elon z akcjami Tesli itd. Promuje swoją firmę na giełdzie. A co z tego że nikt bańki nie przekroczył? Każdy ma swoją cenę, ty czy ja, czy większość wykopków wyszła by za 100k, a jak masz swoją