Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak jeszcze raz ktoś mi powie że terapia załatwi sprawę to nie wytrzymam, oto moje staty:

24lvl
157cm wzrostu
3 zdrowe zęby reszta przygnita
Napleta pierwszy raz zdjalem w wieku 22 lat
Brak prawa jazdy brak kursów
Przegrane życie na starcie
Jedyną specjalistyczną rzeczą którą umiem to obsługa paleciaka
Nigdy nie myłem pępka,paznokcie u nóg obcinam dwa razy w roku a u rąk 5 razy
40 syfow pieprzy i pryszczy na twarzy,codziennie w mocy nocy pękają i rosną nowe
Zaawansowana lordoza i diastema
24lvl i nigdy nie kupiłem sobie sam ubrania ani majtek ani skarpet nawet bo sie wstydzę nie wiem jaki mam rozmiar (ani nie wiem czy się przymierza majtki albo skarpetki czy pasują a w sklepie się wstydzę spytac)
86kg żywego tłuszczu
Brak zainteresowań
Uzależnienie od telefonu internetu i słodyczy
Tylko jedzenie sprawia mi przyjemność
Bezrobocie prawie 3 lata(ostatnio pracowałem 3 tygodnie oo znajomości u kolegi matki i ucieklem bo nie wytrzymałem tępa pracy)
Wykształcenie niepełne zawodowe
Gnebili mnie w szkole i nazywali Frodo przez nadmierne owłosienie ciała i wzrost
Nie ukończyłem nawet zawodowki o profilu kamieniarz, nawet nauczyciele mnie gnebili ("mały do tablicy, mały jakby wiedza była wzrostem to byś miał jeszcze mniej niż masz teraz")
Odstajace uszy
Lysienie androidowe,tzw czapka papieża na głowie i głębokie zakola
Garb
W szkole nazywali mnie również Pigmej
Zaawansowana diastemia
Rany na wargach od obgryzania ich
Matka nie przyznaje sie do mnie przy kolezankach z pracy
Pracowałem kiedyś dorywczo jako pomocnik cieśli to mnie wyzywali w pracy i traktowali jako szmate do wycierania podłogi, raz mnie owineli dla zabawy stretchem i turlali po podłodze
Brak oszczędności
Brak brwi
Brak zarostu
Za leniwy na granie, za leniwy na masturbacje, za leniwy na oglądanie filmów, cały dzień tylko leżę jem i przeglądam wykop i Youtube

Z tego bagna nie da się wyjść,jestem stracony, z głębokiego #przegryw nie da się wyjść mówie wam

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b25522d08886b56a813bcd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
Gnebili mnie w szkole i nazywali Frodo przez nadmierne owłosienie ciała i wzrost

Nie ukończyłem nawet zawodowki o profilu kamieniarz, nawet nauczyciele mnie gnebili ("mały do tablicy, mały jakby wiedza była wzrostem to byś miał jeszcze mniej niż masz teraz")


@AnonimoweMirkoWyznania: ale jak to. wzrost to problem w twojej glowie intzelu!
@AnonimoweMirkoWyznania: wzrostu nie zmienisz i mocne over dla ciebie na rynku matrymonialnym pod tym wzgledem, ale nie powstrzymuje cie to przed zaprzestaniem #!$%@? i ogarnieciem wagi i chocby mordy. A ciuchy to niestety tylko w dziale dzieciecym, wiec lepiej kupuj przez internet.